PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -757
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 okt
C.C. Myllesweerd
Mill
Podium Victorie
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Kulturhus
Borne
Figi Theater
Zeist
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Hoftheater
Raalte
Simplon
Groningen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
02:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
Paard
Den Haag
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
1
Cult Art Shop
Nijverdal
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Walhalla
Deventer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
1
De Linde
Groesbeek
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Amer
Amen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Atak
Enschede
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Het Depot
Leuven
Ahoy
Rotterdam
20:00
Faktum 51
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dieka
Markelo
20:00
De Bosuil
Weert
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium 't Beest
Goes
1
1
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Groene Engel
Oss
Effenaar
Eindhoven
2
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
013
Tilburg
20:30
Mezz
Breda
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Todo
Best
21:00
P3
Purmerend
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
V11
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
De Brink
Obdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
21:30
Buitenlust
Landhorst
Willemeen
Arnhem
3
21:30
De Vorstin
Hilversum
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven

zaterdag 14 oktober 2017

Leonie Meijer - Hier. C.C. Myllesweerd, Mill
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta Podium Victorie, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Lochem, Lochem
The Dublin Legends Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim Theater Kulturhus, Borne
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Figi Theater, Zeist
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Schattelijn, Geertruidenberg
Niels Geusebroek - Wildfire Hoftheater, Raalte
TenTemPiés Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theaterkerk Bemmel, Bemmel
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Mondriaan Jazz Festival Paard, Den Haag
17:00
Plastik Soldiers Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Kieran Goss
Kieran Goss Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
1
Foto The Birthday Massacre
The Birthday Massacre Cult Art Shop, Nijverdal
1
19:00
Acid Reflux / DieselBurner / Special Steve Baroeg, Rotterdam
19:00
Splinterbomb Walhalla, Deventer
19:30
Amsterdam Funk Orchestra Sugar Factory, Amsterdam
Mary Black Melkweg, Amsterdam
19:30
Amadou & Mariam Melkweg, Amsterdam
19:45
The Dirty Daddies TivoliVredenburg, Utrecht
Eamonn McCormack De Pul, Uden
Foto Train
Train AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
Ruben Hoeke Band Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Clouseau Concertgebouw, Brugge
20:00
Jo Goes Hunting De Spot, Middelburg
20:00
Artvark Saxophone Quartet Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Foto Broederliefde
Broederliefde Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen Orpheus, Apeldoorn
Foto Andrea Bocelli
Andrea Bocelli Ziggo Dome, Amsterdam
1
Maan De Linde, Groesbeek
20:00
Bad to the Bone O.J.C. Nirwana, Lierop
Foto Ásgeir
Ásgeir De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Ricky Koole Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Venray, Venray
20:00
J. Bernardt Patronaat, Haarlem
20:00
Spiral Stairs Paradiso, Amsterdam
20:00
Barshasketh (NZ) + Dysangelium (D) + Devouring Star (FIN) Little Devil, Tilburg
20:00
Slaid Cleaves De Amer, Amen
1
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Not Otherwise Specified / The Shiva Hypothesis Atak, Enschede
20:00
Ares Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Dope D.O.D. Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hundred Seventy Split Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Youngblood Brass Band Het Depot, Leuven
Foto Andre Hazes Jr.
Andre Hazes Jr. Ahoy, Rotterdam
20:00
Bartek Faktum 51, Groningen
20:00
ReggaeBomb 15 jaar - Tribute to Culture ft. Kenyatta Hill De Helling, Utrecht
20:00
Roxeanne Hazes Podium Victorie, Alkmaar
Foto Forever Amy
Forever Amy Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra Duycker, Hoofddorp
Sevn Alias Dieka, Markelo
20:00
The McCartney Years De Bosuil, Weert
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Junkyard Dogs Het Bolwerk, Sneek
20:00
Beth Ditto Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Golden Earring 013, Tilburg
20:00
Absolutely Floyd Podium 't Beest, Goes
1
1
DAAN (B) De Azijnfabriek, Roermond
20:00
The Pukes The Jack, Eindhoven
20:00
Nu of Nooit voorronde Grenswerk, Venlo
20:00
Dana Fuchs Poppodium Volt, Sittard
20:00
Marjolein Meijers Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
The Blues Brothers Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Laurence Jones De Warande, Turnhout
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Meervaart, Amsterdam
20:15
Esther Groenenberg Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Alestorm / Troldhaugen
Alestorm / Troldhaugen Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels van Beresteyn, Veendam
20:30
Linde Schöne Mezz, Breda
20:30
Salsa avond met Siembra Groene Engel, Oss
Foto Sven Hammond
Sven Hammond Effenaar, Eindhoven
2
20:30
The Carpet Crawlers Boerderij, Zoetermeer
20:30
Awkward I Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Nouvelle Vague 013, Tilburg
20:30
Kenny B + Ruben Annink Mezz, Breda
20:30
Blackbriar + Beyond God 't Ukien, Kampen
20:30
Piledriver Iduna, Drachten
20:30
The Elementary Penguins Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow Vera, Groningen
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate Todo, Best
21:00
Vetrar Draugurinn P3, Purmerend
21:00
PALMSY Xinix, Nieuwendijk
21:00
Mooon + The Stangs V11, Rotterdam
21:00
De Stokers LOLA050, Groningen
21:00
The Telephones De Brink, Obdam
21:00
The Pinheads Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Niko Altstadt, Eindhoven
21:00
Paul Sinha EKKO, Utrecht
21:30
Joseph Huber Buitenlust, Landhorst
Foto Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Nymnyr Presents: Igorrr (fr) Willemeen, Arnhem
3
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance De Vorstin, Hilversum
22:00
Jetbone 't Rozenknopje, Eindhoven
Pagina -757