Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Metropool
Hengelo
Gelredome
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Hip
Deventer
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
21:00
Swaf
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
15:00
013
Tilburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Junushoff Theater
Wageningen
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
20:00
Het Depot
Leuven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Helling
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Seven
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
Theater De Omval
Diemen
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
zondag 15 oktober 2017
19:15
Eric “Roscoe” Ambel / Warner E Hodges / Webb Wilder
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nouvelle Vague
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Clouseau
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Laurence Jones
Metropool, Hengelo
Rolling Stones
Gelredome, Arnhem
20:00
Theo Nijland
Luxor Live, Arnhem
Stoned Jesus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Amadou & Mariam
Annabel, Rotterdam
Angus & Julia Stone
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Leng Tch'e
Little Devil, Tilburg
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Fenix Music Factory, Rotterdam
20:00
Tom Hickox
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Uneven Structure
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
RAqS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raven
The Jack, Eindhoven
20:00
CYB / Elisa Batti / Flozias & Robit
Sugar Factory, Amsterdam
Donnerwetter
De Hip, Deventer
20:00
Encuentros
't Rozenknopje, Eindhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Figi Theater, Zeist
20:30
Meier-Budjana Group ft. Jimmy Haslip
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chantal Acda
Hedon, Zwolle
Kim Janssen
Tolhuistuin, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chad VanGaalen
EKKO, Utrecht
20:30
Kutiman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
21:00
Alcides: het album 20 jaar later
Grounds, Rotterdam
21:00
Gabriel Rios
Rotown, Rotterdam
21:00
White Wine (D)
Roodkapje, Rotterdam
21:00
Kitty Kitty Tuna
Swaf, Hoorn
maandag 16 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Leidse Schouwburg, Leiden
15:00
Hippe Gasten
013, Tilburg
19:30
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
19:30
YG
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Future
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Autumn Leaves: Jazz at the Klep
Grenswerk, Venlo
Low
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Night of The Guitar
Q-Factory, Amsterdam
20:00
James Veitch
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Paard, Den Haag
20:00
Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Budapest Festival Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Lasses, KV Express
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
Spidergawd
EKKO, Utrecht
21:00
Chad VanGaalen
Rotown, Rotterdam
21:00
Love The System
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 17 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Junushoff Theater, Wageningen
14:00
Nadja Filtzer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dweezil Zappa
TivoliVredenburg, Utrecht
Y&T
Metropool, Hengelo
20:00
Epica
Het Depot, Leuven
Neck Deep
Melkweg, Amsterdam
20:00
J. Bernardt
Tolhuistuin, Amsterdam
Orden Ogan / Rhapsody of Fire
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Josh Pyke
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Wibi Soerjadi
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Eric Gales
De Helling, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
van Beresteyn, Veendam
20:30
Voivod
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Gabriel Rios
Merleyn, Nijmegen
23:30
Dopebwoy
Seven, Den Haag
woensdag 18 oktober 2017
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Chassé Theater, Breda
'Forever Amy'
C.C. De Werft, Geel
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater De Omval, Diemen
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk
Kantine Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Lunchconcert: Martien Maas / Vincent Klep
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:30
ADE Live
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Matthew Dear
Melkweg, Amsterdam
19:30
St. Solaire
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Chassé Theater, Breda
Dweezil Zappa Plays Whatever The FA%K He Wants!
013, Tilburg
20:00
Weezer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick & Simon
Deventer Schouwburg, Deventer
DragonForce
Effenaar, Eindhoven
20:00
And So I Watch You From Afar
Patronaat, Haarlem
20:00
Tower of Power
Metropool, Hengelo
20:00
Epica
Trix, Antwerpen
20:00
Fatima Yamaha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ares
Trix, Antwerpen
20:00
Joseph Huber
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nate Smith in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
J. Bernardt
Vera, Groningen
20:00
Jameszoo / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ásgeir
Trix, Antwerpen