Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Concertgebouw
Brugge
Cult Art Shop
Nijverdal
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
De Amer
Amen
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Brink
Obdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Linde
Groesbeek
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
De Warande
Turnhout
Dieka
Markelo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Faktum 51
Groningen
Figi Theater
Zeist
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
Het Kielzog
Hoogezand
Hoftheater
Raalte
20:30
Iduna
Drachten
20:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P3
Purmerend
15:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Kulturhus
Borne
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Todo
Best
02:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
23:30
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
21:30
Vorstin
Hilversum
19:00
Walhalla
Deventer
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
zaterdag 14 oktober 2017
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
20:00
Ruben Hoeke Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Slaid Cleaves
De Amer, Amen
DAAN (B)
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
The McCartney Years
De Bosuil, Weert
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
20:00
ReggaeBomb 15 jaar - Tribute to Culture ft. Kenyatta Hill
De Helling, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maan
De Linde, Groesbeek
22:00
Omar Souleyman
De Marktkantine, Amsterdam
Ásgeir
De Oosterpoort, Groningen
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jo Goes Hunting
De Spot, Middelburg
20:15
Laurence Jones
De Warande, Turnhout
Sevn Alias
Dieka, Markelo
23:00
DJ Nobu / Tadeo
Doornroosje, Nijmegen
Alestorm / Troldhaugen
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Duycker, Hoofddorp
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
21:00
Paul Sinha
EKKO, Utrecht
20:00
Bartek
Faktum 51, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
22:00
Pluk de Nacht: Luuk van Dijk / Michel De Hey
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Nu of Nooit voorronde
Grenswerk, Venlo
20:30
Salsa avond met Siembra
Groene Engel, Oss
20:00
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Youngblood Brass Band
Het Depot, Leuven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
Niels Geusebroek - Wildfire
Hoftheater, Raalte
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Barshasketh (NZ) + Dysangelium (D) + Devouring Star (FIN)
Little Devil, Tilburg
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
Mary Black
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amadou & Mariam
Melkweg, Amsterdam
20:30
Linde Schöne
Mezz, Breda
20:30
Kenny B + Ruben Annink
Mezz, Breda
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Bad to the Bone
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Ares
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Vetrar Draugurinn
P3, Purmerend
15:30
Mondriaan Jazz Festival
Paard, Den Haag
20:30
Awkward I
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Beth Ditto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Spiral Stairs
Paradiso, Amsterdam
Forever Amy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
J. Bernardt
Patronaat, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hundred Seventy Split
Podium Hardenberg, Hardenberg
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Roxeanne Hazes
Podium Victorie, Alkmaar
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Dana Fuchs
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Elementary Penguins
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
TenTemPiés
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Amsterdam Funk Orchestra
Sugar Factory, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
20:00
Marjolein Meijers
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
The Dublin Legends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:45
The Dirty Daddies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate
Todo, Best
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Mooon + The Stangs
V11, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Willemeen, Arnhem
21:00
PALMSY
Xinix, Nieuwendijk
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 15 oktober 2017
20:00
Encuentros
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
Angus & Julia Stone
AFAS Live, Amsterdam