Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Cult Art Shop
Nijverdal
Simplon
Groningen
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
19:00
Walhalla
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
Dieka
Markelo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Todo
Best
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Iduna
Drachten
Theater Kulturhus
Borne
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
013
Tilburg
20:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Hoftheater
Raalte
21:00
V11
Rotterdam
15:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Linde
Groesbeek
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
De Warande
Turnhout
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
Mezz
Breda
14:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Vera
Groningen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Spot
Middelburg
Luxor Live
Arnhem
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
013
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Pul
Uden
02:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Figi Theater
Zeist
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
LOLA050
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
Vorstin
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Concertgebouw
Brugge
23:30
Vera
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Faktum 51
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Ziggo Dome
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 14 oktober 2017
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
TenTemPiés
Simplon, Groningen
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Sven Hammond
Effenaar, Eindhoven
19:00
Splinterbomb
Walhalla, Deventer
20:00
Spiral Stairs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slaid Cleaves
De Amer, Amen
Sevn Alias
Dieka, Markelo
20:30
Salsa avond met Siembra
Groene Engel, Oss
20:00
Ruben Hoeke Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Roxeanne Hazes
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ricky Koole
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
ReggaeBomb 15 jaar - Tribute to Culture ft. Kenyatta Hill
De Helling, Utrecht
20:30
Razorblade Messiah / Thoughtless / Lenniscate
Todo, Best
22:00
Pluk de Nacht: Luuk van Dijk / Michel De Hey
Gebouw-T, Bergen op Zoom
17:00
Plastik Soldiers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Piledriver
Iduna, Drachten
Piepschuim
Theater Kulturhus, Borne
21:00
Paul Sinha
EKKO, Utrecht
21:00
PALMSY
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Omar Souleyman
De Marktkantine, Amsterdam
Nymnyr Presents: Igorrr (fr)
Willemeen, Arnhem
20:00
Nu of Nooit voorronde
Grenswerk, Venlo
20:30
Nouvelle Vague
013, Tilburg
20:00
Not Otherwise Specified / The Shiva Hypothesis
Atak, Enschede
21:00
Niko
Altstadt, Eindhoven
Niels Geusebroek - Wildfire
Hoftheater, Raalte
21:00
Mooon + The Stangs
V11, Rotterdam
15:30
Mondriaan Jazz Festival
Paard, Den Haag
Mary Black
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Marjolein Meijers
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Lochem, Lochem
Maan
De Linde, Groesbeek
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Linde Schöne
Mezz, Breda
Leonie Meijer - Hier.
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Laurence Jones
De Warande, Turnhout
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
Kenny B + Ruben Annink
Mezz, Breda
14:30
Kees van Houten / Laurens de Man
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Kaleidobolt / Radio Moscow
Vera, Groningen
20:00
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Joseph Huber
Buitenlust, Landhorst
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jo Goes Hunting
De Spot, Middelburg
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
22:00
Jetbone
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Meervaart, Amsterdam
20:00
J. Bernardt
Patronaat, Haarlem
20:00
Hundred Seventy Split
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Golden Earring
013, Tilburg
Forever Amy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Evil Empire Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Esther Groenenberg
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
van Beresteyn, Veendam
Eamonn McCormack
De Pul, Uden
02:30
Dr. Lektroluv - Elektrik World
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
23:00
DJ Nobu / Tadeo
Doornroosje, Nijmegen
21:00
De Stokers
LOLA050, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Orpheus, Apeldoorn
21:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dana Fuchs
Poppodium Volt, Sittard
DAAN (B)
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
23:30
Ciel / Willie Darktrousers & De Splinters
Vera, Groningen
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Podium Victorie, Alkmaar
Broederliefde
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Duycker, Hoofddorp
20:30
Blackbriar + Beyond God
't Ukien, Kampen
20:00
Beth Ditto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bartek
Faktum 51, Groningen
20:00
Barshasketh (NZ) + Dysangelium (D) + Devouring Star (FIN)
Little Devil, Tilburg
20:00
Bad to the Bone
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
Awkward I
Paco Plumtrek, Almelo
Ásgeir
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
20:00
Ares
Oefenbunker, Landgraaf
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
19:30
Amsterdam Funk Orchestra
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Amadou & Mariam
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alestorm / Troldhaugen
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Acid Reflux / DieselBurner / Special Steve
Baroeg, Rotterdam
20:00
Absolutely Floyd
Podium 't Beest, Goes
zondag 15 oktober 2017
19:30
Yumi Zouma
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
White Wine (D)
Roodkapje, Rotterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht