Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
EKKO
Utrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Latenstaan
Zoetermeer
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
Merleyn
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
STECK
Delft
22:00
Time Out
Gemert
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Paardcafe
Den Haag
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Trix
Antwerpen
De Bosuil
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
dB's
Utrecht
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Mezz
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Pul
Uden
16:30
Billie's Bar
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Extase
Tilburg
Atak
Enschede
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
zaterdag 05 november 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
20:15
Discover Berget Lewis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
20:30
Level 42
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Protection Patrol Pinkerton
Vorstin, Hilversum
20:30
DJ Daan / McGyver / Spinal / Def P / Engel & Just
De Helling, Utrecht
20:30
Okkervil River
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Rue Royale
EKKO, Utrecht
20:30
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:30
The James Hunter Six
Metropool, Hengelo
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
Broederliefde
Paradiso, Amsterdam
20:30
ZEUS + Life's Electric
Groene Engel, Oss
20:30
Margriet Sjoerdsma
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Noisia
De Oosterpoort, Groningen
CROWS
Patronaat, Haarlem
20:30
Meer Blues
Duycker, Hoofddorp
20:30
Balaio / Randy Becker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Call It Off / The Press and the President
Willemeen, Arnhem
20:30
Pene Corrida
Latenstaan, Zoetermeer
21:00
Indian Askin
Fluor, Amersfoort
21:00
Rudresh Mahanthappa
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Danny Vera
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Samm Henshaw
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Kandace Springs
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Eek-A-Mouse
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Afrodisiac: Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
RASA, Utrecht
21:00
Leticia y su rumbadama
Muziekpodium DJS, Dordrecht
traumahelikopter
Paradiso, Amsterdam
21:30
Soulnight Met Skytrain
Manifesto, Hoorn
21:30
Rediohead
J.C. Elektra, Sliedrecht
XIXA
Merleyn, Nijmegen
22:00
Wipneus en Pim
Mezz, Breda
22:00
The Rude Move
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Potential Criminal
Altstadt, Eindhoven
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Vera, Groningen
22:00
LIVE: The Breakdowns (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
YummYumm 5year Anniversary
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
De Ommedijk
STECK, Delft
22:00
SFB
Time Out, Gemert
23:00
Levon Vincent
Doornroosje, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud
Hedon, Zwolle
23:00
The hardest b-day party Ft. Angerfist
Vorstin, Hilversum
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
23:45
DJ Deeon / Larry de Kat
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 06 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maaike Ouboter
Diligentia, Den Haag
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Delain
Trix, Antwerpen
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Kasteel Aerwinkel in Weense sferen met Éva Szalai & Alexandra Mashina
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
14:00
Diamanda La Berge Dramm
Van Abbemuseum, Eindhoven
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
14:30
Symfonie orkest Con Brio
Paradiso, Amsterdam
14:30
Marcel Verbeek
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
15:00
Julia & The Crowd
Roepaen, Ottersum
15:00
Jelka van Houten
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Mischief / Pat Capocci
dB's, Utrecht
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
15:00
StarkLinnemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
15:30
The Jigantics
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
Joris Roelofs
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Palace
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
16:00
The Anaesthetics
Mezz, Breda
16:00
Edu Ninck Blok Trio
Concerto, Amsterdam
16:15
Assorted Travellers
Gigant, Apeldoorn
16:30
Singer Songwriter Sunday #7
De Pul, Uden
16:30
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
Amon Amarth
013, Tilburg
19:00
DVL feat. Guy Forsyth + The Hoax
Mezz, Breda
19:00
Hypno5e
Little Devil, Tilburg
19:00
The Toasters
Extase, Tilburg
Annihilator
Atak, Enschede
19:30
Entombed AD
Patronaat, Haarlem
19:45
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
Level 42
Paard, Den Haag
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
I Am Oak
Paard, Den Haag
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
UFO
Boerderij, Zoetermeer
The Posies
Luxor Live, Arnhem
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gbh
De Flux, Zaandam
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Hedon, Zwolle
Warhaus
Patronaat, Haarlem