Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
STECK
Delft
22:00
Time Out
Gemert
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Vorstin
Hilversum
23:30
Paardcafe
Den Haag
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Trix
Antwerpen
De Bosuil
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
dB's
Utrecht
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Mezz
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Pul
Uden
16:30
Billie's Bar
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Extase
Tilburg
Atak
Enschede
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Botanique
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Helling
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
zaterdag 05 november 2016
22:00
Wipneus en Pim
Mezz, Breda
22:00
The Rude Move
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Potential Criminal
Altstadt, Eindhoven
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Vera, Groningen
22:00
LIVE: The Breakdowns (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
YummYumm 5year Anniversary
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
De Ommedijk
STECK, Delft
22:00
SFB
Time Out, Gemert
23:00
Levon Vincent
Doornroosje, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud
Hedon, Zwolle
23:00
The hardest b-day party Ft. Angerfist
Vorstin, Hilversum
23:30
DJ Pj
Paardcafe, Den Haag
23:45
DJ Deeon / Larry de Kat
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 06 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maaike Ouboter
Diligentia, Den Haag
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Delain
Trix, Antwerpen
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Kasteel Aerwinkel in Weense sferen met Éva Szalai & Alexandra Mashina
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
14:00
Diamanda La Berge Dramm
Van Abbemuseum, Eindhoven
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
14:30
Symfonie orkest Con Brio
Paradiso, Amsterdam
14:30
Marcel Verbeek
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
15:00
Julia & The Crowd
Roepaen, Ottersum
15:00
Jelka van Houten
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Mischief / Pat Capocci
dB's, Utrecht
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
15:00
StarkLinnemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
15:30
The Jigantics
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
Joris Roelofs
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Palace
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
16:00
The Anaesthetics
Mezz, Breda
16:00
Edu Ninck Blok Trio
Concerto, Amsterdam
16:15
Assorted Travellers
Gigant, Apeldoorn
16:30
Singer Songwriter Sunday #7
De Pul, Uden
16:30
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
Amon Amarth
013, Tilburg
19:00
DVL feat. Guy Forsyth + The Hoax
Mezz, Breda
19:00
Hypno5e
Little Devil, Tilburg
19:00
The Toasters
Extase, Tilburg
Annihilator
Atak, Enschede
19:30
Entombed AD
Patronaat, Haarlem
19:45
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
Level 42
Paard, Den Haag
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
I Am Oak
Paard, Den Haag
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
UFO
Boerderij, Zoetermeer
The Posies
Luxor Live, Arnhem
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gbh
De Flux, Zaandam
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Hedon, Zwolle
Warhaus
Patronaat, Haarlem
Red Hot Chili Peppers
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Into It. Over It + Tancred
Dynamo, Eindhoven
Band of Skulls
Botanique, Brussel
20:00
Donavon Frankenreiter
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eins, Zwei Orchestra
Patronaat, Haarlem
20:00
Orkesta Mendoza
Grenswerk, Venlo
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Echo & The Bunnymen
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Low Anthem
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Popa Chubby
De Helling, Utrecht
Angel Olsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The James Hunter Six
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
King
Paradiso, Amsterdam
21:00
Andrew Roachford
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mayer Hawthorne
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cakes da Killa
Bitterzoet, Amsterdam
22:15
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
maandag 07 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
K's Choice
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Skull
Little Devil, Tilburg
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
19:30
This Wild Life
Melkweg, Amsterdam
19:30
Regina Spektor
Paradiso, Amsterdam
Pain
013, Tilburg
Biffy Clyro
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
The Lumineers
Heineken Music Hall, Amsterdam
Echo & The Bunnymen
Paard, Den Haag
Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Skinny Living
Rotown, Rotterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Paard, Den Haag