PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -752
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 okt
Amstelkerk
Amsterdam
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 okt
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
De Helling
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Grenswerk
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Theater de Mythe
Goes
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Dynamo
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
De Kargadoor
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Waalse Kerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kreun
Kortrijk
1
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Hedon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
EKKO
Utrecht
2
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Hedon
Zwolle
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 20 okt
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Fluor
Amersfoort
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
De Piek
Vlissingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
06:15
Sugar Factory
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden

woensdag 18 oktober 2017

Foto Albin Lee Meldau
Albin Lee Meldau Amstelkerk, Amsterdam
1
20:30
Gabriel Rios (solo) EKKO, Utrecht
20:30
Doldrums Simplon, Groningen
Foto Cécile McLorin Salvant
Cécile McLorin Salvant De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
ADE Live in Paradiso Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Matt Andersen Luxor Live, Arnhem
Foto Kieran Goss
Kieran Goss Theater Walhalla, Rotterdam
1
22:00
IKODO (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam
23:00
Oliver Heldens Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 oktober 2017

Erik van Muiswinkel - De Oplossing Lindenberg Theater, Nijmegen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Sven Hammond De Helling, Utrecht
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta Burgerweeshuis, Deventer
Paceshifters Grenswerk, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Welkom in Partizanië Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
'Forever Amy' C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Trash Boat Dynamo, Eindhoven
Foto Fakear
Fakear Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dweezil Zappa Metropool, Hengelo
20:00
Gary Numan Het Depot, Leuven
20:00
Kieran Goss Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Vessels Rotown, Rotterdam
Foto Rico & Sticks
Rico & Sticks Paard, Den Haag
1
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman De Kargadoor, Utrecht
Foto Ásgeir
Ásgeir TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hospitality - ADE Paradiso, Amsterdam
20:00
Clouseau Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:00
Jack and the Weatherman Mezz, Breda
20:00
Nick & Simon Scheldetheater, Terneuzen
Martin Kohlstedt Waalse Kerk, Amsterdam
Foto Alan Walker
Alan Walker Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Skinny Living TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nughter & Twentysomething P60, Amstelveen
Foto Y&T
Y&T Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Bicep Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Goldfrapp De Roma, Antwerpen
20:00
bFake dB's, Utrecht
20:00
The Hackensaw Boys Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tower of Power Doornroosje, Nijmegen
Foto Omar Souleyman
Omar Souleyman De Kreun, Kortrijk
1
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Neushoorn, Leeuwarden
1
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sebastian Plano: Lay Down and Listen I Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum City Theater, Schijndel
20:15
The Blues Brothers De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Boris Hedon, Zwolle
Foto Fischer zingt Hazes
Fischer zingt Hazes Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Jan Akkerman De Vorstin, Hilversum
Foto And So I Watch You From Afar
And So I Watch You From Afar EKKO, Utrecht
2
1
20:30
Jack Broadbent BIRD, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matt Andersen De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Simon Keats / The Maureens Vera, Groningen
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Douwe Bob & Dutch String Collective Musis, Arnhem
20:30
Brian Downey's Alive & Dangerous Boerderij, Zoetermeer
20:30
De man die ik niet wilde worden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
Zonder verdoving Theater de Kappen, Haaksbergen
21:00
Brommerkop Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Certain Animals / Rhinorino Cul de Sac, Tilburg
21:00
Muziek op donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Lighttown City Lights Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Pete Rock & CL Smooth Simplon, Groningen
21:00
Jo Goes Hunting Luxor Live, Arnhem
Foto Strohm presents: Lakshmi
Strohm presents: Lakshmi Hedon, Zwolle
1
21:00
Rowwen Heze Luxor Live, Arnhem
21:00
Ben Miller Band Metropool, Hengelo
21:00
Club Hustinx Spanjers Klijn 't Rozenknopje, Eindhoven
22:00
Throwing Snow Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Ares Merleyn, Nijmegen

vrijdag 20 oktober 2017

Ali B - Koorts Het Postkantoor, Bovenkarspel
'Forever Amy' C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Foto Paceshifters
Paceshifters Fluor, Amersfoort
1
Trijntje Oosterhuis Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Roxeanne Hazes
Roxeanne Hazes Burgerweeshuis, Deventer
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater Sneek, Sneek
Rootsriders - Marley Meets De Piek, Vlissingen
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
06:15
Cesan Buçek / Chris Carrier / DJ W!ld / Stefan Kuipers / Thara Bergen Sugar Factory, Amsterdam
Foto You Me At Six
You Me At Six Dynamo, Eindhoven
1
19:00
Goldfish Melkweg, Amsterdam
19:00
Into The Void Neushoorn, Leeuwarden
Pagina -752