Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
20:00
P3
Purmerend
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Annabel
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
16:30
Metropool
Hengelo
12:00
Stathe
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Patronaat
Haarlem
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Pier 15
Breda
Theater Sneek
Sneek
19:30
Paard
Den Haag
Spant!
Bussum
20:00
De Meester
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Vera
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rietveld Theater
Delft
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Iduna
Drachten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Atak
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
dB's
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Mezz
Breda
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Brielpoort
Deinze
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Podium 't Beest
Goes
013
Tilburg
19:00
Paard
Den Haag
Mezz
Breda
15:00
De Jozef
Volendam
19:00
Grenswerk
Venlo
De Roma
Antwerpen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
Café ’t Vermaeck
Rijen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Patronaat
Haarlem
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
16:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
11:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
P60
Amstelveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 11 november 2017
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Magnacult
P3, Purmerend
19:30
Lucie Silvas
Melkweg, Amsterdam
23:00
Love Over Entropy / Monkey Safari / Tom Trago & Elias Mazian
Doornroosje, Nijmegen
Lil Kleine
Annabel, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
16:30
Legends of Rock Tribute Festival
Metropool, Hengelo
12:00
Le Mini Who?
Stathe, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kim Wilde
Vorstin, Hilversum
22:00
Kid Congo And The Pink Monkey Birds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kenny B
Corneel, Lelystad
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
20:30
Karima el Fillali - A Tribute to Oum Kalthoum
Meervaart, Amsterdam
21:00
Jupiter & Okwess
Grounds, Rotterdam
19:30
Johan Derksen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Jett Rebel
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving - Raaklijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jamiroquai
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
James Oesi / Andrea Vasi
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Iris Hond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hausmagger
Pier 15, Breda
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Sneek, Sneek
19:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paard, Den Haag
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Spant!, Bussum
20:00
Green Lizard
De Meester, Almere
20:00
Future Islands
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Fungo Bat
Vera, Groningen
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Rietveld Theater, Delft
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Idea, Soest
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Eelke Kleijn
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Dulfer Jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Doro
Iduna, Drachten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Disabuse
Atak, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dälek
dB's, Utrecht
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles / Metropole Orkest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect
De Peppel, Zeist
20:00
Christmas en Tony Gorilla in Groningen
LOLA050, Groningen
20:15
Cesar Zuiderwijk
Cultura, Ede
Call It Off
Mezz, Breda
19:30
Bruno Major
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brad Mehldau / Chris Thile
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boddika
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Black Lips + Cult Babies
Vera, Groningen
20:30
Arrigo Barnabé
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arlan Feiles
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
André Kuipers - SpaceXperience LIVE
Ziggo Dome, Amsterdam
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Albert Hammond Sr.
Brielpoort, Deinze
20:00
Absynthe Minded
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
A Brighter Light
De Kromme Haring, Utrecht
20:00
50 jaar The Velvet Underground & Nico Tour
Paard, Den Haag
21:00
40 UP
Podium 't Beest, Goes
zondag 12 november 2017
W.A.S.P.
013, Tilburg
19:00
Vicious Rumors
Paard, Den Haag
The Paladins
Mezz, Breda
15:00
The Fureys
De Jozef, Volendam
19:00
The Cactus Blossoms
Grenswerk, Venlo
The Bootleg Sixties
De Roma, Antwerpen
20:30
Taksim Trio
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
18:00
Susan Santos
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel: Figi Show
De Peppel, Zeist
Steve Harley & Cockney Rebel
Figi Theater, Zeist
20:00
Songhoy Blues
Tolhuistuin, Amsterdam
Shakira
Sportpaleis, Antwerpen
14:00
Sandra & Jeroen van Veen - Tubular Bells
Beauforthuis, Austerlitz
Ruben Hoeke Band
Café ’t Vermaeck, Rijen
15:00
Romi Cage
PopEi, Eindhoven
20:00
Rise Against
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Paradiso, Amsterdam
Queens Of The Stone Age
Ziggo Dome, Amsterdam
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Paceshifters
Patronaat, Haarlem
18:30
Off Amsterdam Presenteert
Melkweg, Amsterdam
19:30
NOCHE FLAMENCA
PopEi, Eindhoven
16:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Meervaart, Amsterdam
19:00
Nai Palm
Melkweg, Amsterdam
11:00
Nadja Filtzer
De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Morrigan
P60, Amstelveen
20:00
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
19:30
Little Dragon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Light of the Morning Star / Lisa Cuthbert / Paul Werling
Gebr. De Nobel, Leiden