PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -751
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 06 nov
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
14:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
dB's
Utrecht
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Mezz
Breda
1
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Billie's Bar
Amsterdam
16:30
De Pul
Uden
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
14
19:00
Extase
Tilburg
19:00
Mezz
Breda
Atak
Enschede
5
1
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
2
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
2
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Q-Factory
Amsterdam
3
20:00
Patronaat
Haarlem
Botanique
Brussel
Patronaat
Haarlem
2
20:00
De Flux
Zaandam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
2
2
Effenaar
Eindhoven
3
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
ma 07 nov
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
19:00
PopEi
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
4
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
3
19:30
Paradiso
Amsterdam
7
1
Melkweg
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
15
1
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
1
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
2
Rotown
Rotterdam
1
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
2
1
De Helling
Utrecht
2
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
di 08 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Markant Uden
Uden
1
30CC/Schouwburg
Leuven

zondag 06 november 2016

Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Maaike Ouboter Diligentia, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
1
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Diamanda La Berge Dramm Van Abbemuseum, Eindhoven
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Kasteel Aerwinkel in Weense sferen met Éva Szalai & Alexandra Mashina Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Tangarine Poppodium Apollo, Emmen
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47 PopEi, Eindhoven
14:30
Marcel Verbeek Theater 't Kapelletje, Rotterdam
14:30
Symfonie orkest Con Brio Paradiso, Amsterdam
15:00
Marvin Dee Stadscafé de Waag, Delft
15:00
Julia & The Crowd Roepaen, Ottersum
15:00
StarkLinnemann Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Jelka van Houten Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Mischief / Pat Capocci dB's, Utrecht
15:30
Desray presents: Music Legends De Vorstin, Hilversum
15:30
The Jigantics De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
Palace De Bovenkamer van Groningen, Groningen
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros Roepaen, Ottersum
16:00
Anne-Marie Jung - De Exoot Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Edu Ninck Blok Trio Concerto, Amsterdam
16:00
Joris Roelofs TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Anaesthetics Mezz, Breda
1
16:15
Assorted Travellers Gigant, Apeldoorn
16:30
Dirk Jan Vennik Boogie Billie's Bar, Amsterdam
16:30
Singer Songwriter Sunday #7 De Pul, Uden
19:00
Hypno5e Little Devil, Tilburg
Foto Amon Amarth
Amon Amarth 013, Tilburg
14
19:00
The Toasters Extase, Tilburg
19:00
DVL feat. Guy Forsyth + The Hoax Mezz, Breda
Foto Annihilator
Annihilator Atak, Enschede
5
1
19:30
Entombed AD Patronaat, Haarlem
19:45
Gavin James Doornroosje, Nijmegen
Foto Level 42
Level 42 Paard, Den Haag
2
Foto The Posies
The Posies Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Barry Hay Flying V Formation Hedon, Zwolle
20:00
Into It. Over It + Tancred Dynamo, Eindhoven
20:00
The Fureys Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
I Am Oak Paard, Den Haag
Foto UFO
UFO Boerderij, Zoetermeer
2
20:00
K's Choice Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ugly Kid Joe Q-Factory, Amsterdam
3
20:00
Eins, Zwei Orchestra Patronaat, Haarlem
Band of Skulls Botanique, Brussel
Foto Warhaus
Warhaus Patronaat, Haarlem
2
20:00
Gbh De Flux, Zaandam
Foto Skinny Living
Skinny Living Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Orkesta Mendoza Grenswerk, Venlo
20:00
Donavon Frankenreiter De Oosterpoort, Groningen
Foto Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers Sportpaleis, Antwerpen
2
2
Foto Echo & The Bunnymen
Echo & The Bunnymen Effenaar, Eindhoven
3
20:15
Tindersticks Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
The Low Anthem Doornroosje, Nijmegen
1
Foto Angel Olsen
Angel Olsen Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
King Paradiso, Amsterdam
20:30
Popa Chubby De Helling, Utrecht
20:30
The James Hunter Six LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Andrew Roachford North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mayer Hawthorne Paradiso, Amsterdam
21:00
Cakes da Killa Bitterzoet, Amsterdam
22:15
Snoh Aalegra Paradiso, Amsterdam

maandag 07 november 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Maaspoort, Venlo
19:00
RCI Showcase PopEi, Eindhoven
Foto K's Choice
K's Choice Melkweg, Amsterdam
4
19:00
The Skull Little Devil, Tilburg
19:30
This Wild Life Melkweg, Amsterdam
19:30
Pain 013, Tilburg
3
19:30
Regina Spektor Paradiso, Amsterdam
7
1
Foto Taylor Davis
Taylor Davis Melkweg, Amsterdam
1
Foto Biffy Clyro
Biffy Clyro TivoliVredenburg, Utrecht
15
1
Boy TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Paul Gilbert
Paul Gilbert Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
The Fureys Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct Paard, Den Haag
Foto Echo & The Bunnymen
Echo & The Bunnymen Paard, Den Haag
1
Foto The Lumineers
The Lumineers Heineken Music Hall, Amsterdam
1
2
Foto Skinny Living
Skinny Living Rotown, Rotterdam
1
20:00
Max Raptor PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour
Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour Neushoorn, Leeuwarden
2
1
Foto DMA's
DMA's De Helling, Utrecht
2
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Huseyin Badilli Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Foto Paul Young
Paul Young Philharmonie Haarlem, Haarlem
1
20:30
Steve Gunn De Zwerver, Oostende
20:30
Ryley Walker Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Francheschini North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Wolfert Brederode Trio Café Wilhelmina, Eindhoven
Foto Marian Hill
Marian Hill Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Bernhoft TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Lily & Madeleine
Lily & Madeleine Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 08 november 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Markant Uden, Uden
1
Bart Peeters - Alleen & zonder plan 30CC/Schouwburg, Leuven
Pagina -751