PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -751
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 nov
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
2
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Paard
Den Haag
Hedon
Zwolle
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Patronaat
Haarlem
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Atak
Enschede
Gelredome
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
EKKO
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
1
013
Tilburg
3
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
20:00
Paard
Den Haag
2
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
1
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Atak
Enschede
2
Sportpaleis
Antwerpen
3
1
20:30
Vera
Groningen
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Rotown
Rotterdam
2
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Vorstin
Hilversum
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
De School
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
zo 12 nov
C.C. Stroming
Berlare
Café ’t Vermaeck
Rijen
Figi Theater
Zeist
1
1
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
11:00
Posthuis Theater
Heerenveen
11:00
De Maagd
Bergen op Zoom
14:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:00
De Jozef
Volendam
Mezz
Breda
1
1
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Paradiso
Amsterdam

zaterdag 11 november 2017

19:30
Paul Sinha Hedon, Zwolle
19:30
Amstelveen City Blues P60, Amstelveen
19:30
Lucie Silvas Melkweg, Amsterdam
1
2
19:30
Johan Derksen Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Paard, Den Haag
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Hedon, Zwolle
1
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel De Bosuil, Weert
20:00
The Dirty Denims Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater Harderwijk, Harderwijk
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Matthew Logan Vasquez / T-99 / The Paladins Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Green Lizard De Meester, Almere
20:00
Rostam Melkweg, Amsterdam
20:00
Absynthe Minded M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Patronaat, Haarlem
1
20:00
Dälek dB's, Utrecht
20:00
Christmas en Tony Gorilla in Groningen LOLA050, Groningen
20:00
Songhoy Blues BIRD, Rotterdam
20:00
Ricky Koole Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Danny Vera Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kim Wilde De Vorstin, Hilversum
20:00
Social Repose Patronaat, Haarlem
20:00
Future Islands Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Disabuse Atak, Enschede
Foto Wunderbar Das Bierfest
Wunderbar Das Bierfest Gelredome, Arnhem
Roddy Woomble Melkweg, Amsterdam
20:00
Brad Mehldau / Chris Thile Paradiso, Amsterdam
20:00
Monomyth Little Devil, Tilburg
20:00
The Blues Brothers Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Martijn Fischer Podium Victorie, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Foto Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Naturally 7 - Both Sides Now Tour Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Twarres Het Podium, Hoogeveen
Foto Millionaire
Millionaire Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect De Peppel, Zeist
20:00
Kenny B Corneel, Lelystad
20:00
Blaudzun Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Magnacult P3, Purmerend
20:00
Royal Blood Lotto Arena, Antwerpen
Foto Torres
Torres Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Navarone
Navarone 013, Tilburg
3
Soundos - Geboren met ervaring Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sanne Vogel Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sweet Mary Jane Ciao, Alphen aan den Rijn
20:00
50 jaar The Velvet Underground & Nico Tour Paard, Den Haag
2
20:00
PALMSY + Midas Altstadt, Eindhoven
20:15
Cesar Zuiderwijk Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Idea, Soest
20:15
philharmonie zuidnederland: Het wonder Krijgh speelt Franse juwelen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys van Beresteyn, Veendam
20:15
Misha Fomin pianorecital Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Wende Snijders - Mens Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Iris Hond Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rumours of Fleetwood Mac Effenaar, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral Posttheater, Arnhem
Foto Manfred Mann's Earth Band
Manfred Mann's Earth Band Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Weg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
James Oesi / Andrea Vasi Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Arlan Feiles Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
1
20:30
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young" Rietveld Theater, Delft
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles / Metropole Orkest Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Arrigo Barnabé Bimhuis, Amsterdam
20:30
Karima el Fillali - A Tribute to Oum Kalthoum Meervaart, Amsterdam
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Atak, Enschede
2
Foto Jamiroquai
Jamiroquai Sportpaleis, Antwerpen
3
1
20:30
Black Lips + Cult Babies Vera, Groningen
21:00
A Brighter Light De Kromme Haring, Utrecht
21:00
Jupiter & Okwess Grounds, Rotterdam
21:00
40 UP Podium 't Beest, Goes
21:00
Protomartyr Rotown, Rotterdam
2
21:00
Popronde Deventer: Okke Punt / The Dawn Brothers Burgerweeshuis, Deventer
The Royal Engineers De Vorstin, Hilversum
22:00
The Dust Bowl Drifters 't Rozenknopje, Eindhoven
22:00
Kid Congo And The Pink Monkey Birds Paradiso, Amsterdam
22:00
Eelke Kleijn Het Bolwerk, Sneek
22:00
Dulfer Jazz Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Yung Nnelg Merleyn, Nijmegen
23:00
Mr. Tophat / Robyn De School, Amsterdam
23:00
Fungo Bat Vera, Groningen
23:00
Love Over Entropy / Monkey Safari / Tom Trago & Elias Mazian Doornroosje, Nijmegen
23:00
Oliver Schories Melkweg, Amsterdam
23:45
Boddika Sugar Factory, Amsterdam

zondag 12 november 2017

Albert Hammond Sr. C.C. Stroming, Berlare
Ruben Hoeke Band Café ’t Vermaeck, Rijen
Foto Steve Harley & Cockney Rebel
Steve Harley & Cockney Rebel Figi Theater, Zeist
1
1
The Bootleg Sixties De Roma, Antwerpen
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen Posthuis Theater, Heerenveen
11:00
Nadja Filtzer De Maagd, Bergen op Zoom
14:00
Sandra & Jeroen van Veen - Tubular Bells Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Het Juniorenorkest Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Paul Mulder Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
15:00
Romi Cage PopEi, Eindhoven
15:00
Guus Westdorp Dassenakker Live, Houten
15:00
The Fureys De Jozef, Volendam
Foto The Paladins
The Paladins Mezz, Breda
1
1
15:30
International Tchaikovsky Competition 2015: Andrei Ionita Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Grayson Capps & Corky Hughes Paradiso, Amsterdam
Pagina -751