Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Capitole
Gent
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Boerderij
Huizen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Markant Uden
Uden
Koningshof
Maassluis
De Maagd
Bergen op Zoom
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
19:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Atak
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kargadoor
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Maassilo
Rotterdam
20:30
De Bosuil
Weert
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Capitole
Gent
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Almere
Almere
Theater Cardo
Groesbeek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weverij
Zierikzee
Theater De Veste
Delft
dinsdag 08 november 2016
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Gregory Porter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ryley Walker + Itasca
Vera, Groningen
20:30
Jazz Orchestra Of The Concertgebouw with Dr Lonnie Smith
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Max Raptor
Patronaat, Haarlem
20:30
Bernhoft
BIRD, Rotterdam
20:30
K's Choice
C.C. Strombeek, Grimbergen
Warhaus
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Randy Brecker & Balaio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
woensdag 09 november 2016
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater 't Speelhuis, Helmond
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
30CC/Schouwburg, Leuven
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
Level 42
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Cat Empire
Melkweg, Amsterdam
Truckfighters
Melkweg, Amsterdam
19:30
Klischée
Melkweg, Amsterdam
Barry Hay Flying V Formation
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Popa Chubby
Atak, Enschede
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Kik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
I Am Oak
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Posies
4AD, Diksmuide
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Simo
Patronaat, Haarlem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Warhaus
Rotown, Rotterdam
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Red Hot Chili Peppers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bernhoft
De Oosterpoort, Groningen
Adam Green
Paradiso, Amsterdam
Biffy Clyro
013, Tilburg
20:00
Honne
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Canshaker Pi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
DTCV
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Barry Hay Flying V Formation
De Helling, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Abduct / Dusty / Hawser
Winston, Amsterdam
20:00
Alter Bridge
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wilco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jonatan Alvarado
De Kargadoor, Utrecht
Ill Niño
De Helling, Utrecht
20:30
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Fureys
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Stacey Kent
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Judith Owen
People's Place, Amsterdam
20:30
Dr. Lonnie Smith & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
013, Tilburg
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
DMA's
Maassilo, Rotterdam
20:30
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Bosuil, Weert
Palace
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Doug Seegers
De Spieghel, Groningen
Wand
Vera, Groningen
22:00
Graham Candy
Merleyn, Nijmegen
22:00
Native Speaker
BIRD, Rotterdam
23:30
Night Shift
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 10 november 2016
Paul de Munnik
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Pieter Derks - Spot
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Almere, Almere
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Izaline Calister - Latin Diva
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft