Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Casino
Sint-Niklaas
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Brebl
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Volta
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Theater Concordia
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 01 november 2017
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Bo Saris
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Sneek, Sneek
Heather Nova
De Casino, Sint-Niklaas
22:00
Marike van Dijk
BIRD, Rotterdam
20:30
Jordan Rakei
BIRD, Rotterdam
20:00
The Hackensaw Boys
Rotown, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Brebl, Nijmegen
19:30
Dying Fetus / Psycroptic
Doornroosje, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:45
The Pact featuring Allen Hinds
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Walter Trout
Metropool, Hengelo
Agent Fresco / Leprous
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: i-classics music and technology
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Unboxing hosted by: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Paranoid State / Raylin / Sick of stupidity
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Salt Cathedral
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hyukoh
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Homesick
Cinetol, Amsterdam
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ron Pope
Bitterzoet, Amsterdam
Dan Baird & Homemade Sin
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
ROC Artiest muziek 2e jaars freeystyle
Volta, Amsterdam
19:30
Dangers of the Sea
Paradiso, Amsterdam
Wednesday 13
Melkweg, Amsterdam
19:30
Collie Buddz
Melkweg, Amsterdam
Sigrid
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 november 2017
21:00
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Leest, Waalwijk
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
20:00
The Nits
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf
EKKO, Utrecht
Miss Montreal
De Helling, Utrecht
Tycho
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Raven Age
013, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
Kitty, Daisy & Lewis
Doornroosje, Nijmegen
Heather Nova
Het Depot, Leuven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Moss
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
20:30
Oddisee And Good Compny
Simplon, Groningen
Millionaire
Vera, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis
Effenaar, Eindhoven
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dynamo, Eindhoven
19:00
Uli Jon Roth: Scorpions Revisited
Iduna, Drachten
21:00
King King
Bibelot, Dordrecht
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Gangabella / Suburbs
Paardcafe, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’
Paard, Den Haag
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag