PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -749
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 31 okt
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
1
De Duif
Amsterdam
3
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
dB's
Utrecht
2
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
wo 01 nov
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
Scheldetheater
Terneuzen
De Casino
Sint-Niklaas
1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
1
1
Patronaat
Haarlem
6
Doornroosje
Nijmegen
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Volta
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
AFAS Live
Amsterdam
13
20:00
Brebl
Nijmegen
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
2
3
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
1
Metropool
Hengelo
1
20:00
Paard
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Molen De Ster
Utrecht
1
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paard
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
1
do 02 nov
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater PePijn
Den Haag
Den heuvel
Alphen
Theaters Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Luctor et Emergo
Rilland
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Depot
Leuven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Concordia
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:00
Iduna
Drachten
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch

dinsdag 31 oktober 2017

20:15
Zonder verdoving Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fransz Liszt Pianoconcours winnaars Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Wende Snijders - Mens Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jaimi Faulkner Merleyn, Nijmegen
Foto The Residents
The Residents Doornroosje, Nijmegen
1
Foto Jake Bugg
Jake Bugg De Duif, Amsterdam
3
1
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
20:30
Left Lane Cruiser dB's, Utrecht
2
21:00
Masego Soundsystem Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

woensdag 01 november 2017

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - Kakmaker Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Spot De Maagd, Bergen op Zoom
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Scheldetheater, Terneuzen
Foto Heather Nova
Heather Nova De Casino, Sint-Niklaas
1
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Rietveld Theater, Delft
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Het Klooster, Woerden
12:30
Lunchconcert Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Sigrid
Sigrid Melkweg, Amsterdam
1
1
Foto Agent Fresco / Leprous
Agent Fresco / Leprous Patronaat, Haarlem
6
Foto Dying Fetus / Psycroptic
Dying Fetus / Psycroptic Doornroosje, Nijmegen
2
19:30
Dangers of the Sea Paradiso, Amsterdam
19:30
Collie Buddz Melkweg, Amsterdam
Foto Wednesday 13
Wednesday 13 Melkweg, Amsterdam
1
19:30
ROC Artiest muziek 2e jaars freeystyle Volta, Amsterdam
19:45
Nick Mulvey TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ala.ni TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
PUURliedjes PopEi, Eindhoven
20:00
Chuck Prophet & The Mission Express 013, Tilburg
20:00
The Hackensaw Boys Rotown, Rotterdam
Ben Phillips TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paranoid State / Raylin / Sick of stupidity Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Hyukoh Q-Factory, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater Sneek, Sneek
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater De Leest, Waalwijk
Foto Dan Baird & Homemade Sin
Dan Baird & Homemade Sin Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto The War On Drugs
The War On Drugs AFAS Live, Amsterdam
13
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet Brebl, Nijmegen
1
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stathe Sessie: Lowland Hum Stathe, Utrecht
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ron Pope Bitterzoet, Amsterdam
Foto Metallica
Metallica Sportpaleis, Antwerpen
2
3
20:00
The Homesick Cinetol, Amsterdam
20:00
The Blues Brothers Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Salt Cathedral Sugar Factory, Amsterdam
Foto Nick & Simon
Nick & Simon Theater de Spiegel, Zwolle
1
Foto Walter Trout
Walter Trout Metropool, Hengelo
1
20:00
Onuka Paard, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
philharmonie zuidnederland: i-classics music and technology Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Hoftheater, Raalte
20:15
Bo Saris Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fuad Hassen - Held Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Eilen Jewell
Eilen Jewell Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Unboxing hosted by: Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Jack Broadbent
Jack Broadbent Molen De Ster, Utrecht
1
Foto Badbadnotgood
Badbadnotgood Paradiso, Amsterdam
2
1
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen Paardcafe, Den Haag
20:30
Zonder verdoving Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tommy Moustache Paard, Den Haag
20:30
Jordan Rakei BIRD, Rotterdam
20:45
The Pact featuring Allen Hinds Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Algiers Altstadt, Eindhoven
21:00
The Elementary Penguins Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Marike van Dijk BIRD, Rotterdam
22:15
Banda Magda Paradiso, Amsterdam
1

donderdag 02 november 2017

Daniël Arends - De Afterparty Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fuad Hassen - Held Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk Den heuvel, Alphen
Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw? Luctor et Emergo, Rilland
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Heather Nova Het Depot, Leuven
Richard Groenendijk - Om alles Posttheater, Arnhem
Jetty Mathurin - De Overdracht Schouwburg Almere, Almere
Niels Geusebroek - Wildfire Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Dubbeez Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg heel Theater Concordia, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Jessica Wilde Melkweg, Amsterdam
19:00
Manchester Orchestra Melkweg, Amsterdam
1
1
19:00
Uli Jon Roth: Scorpions Revisited Iduna, Drachten
Foto Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb Dynamo, Eindhoven
1
19:30
River Matthews Paradiso, Amsterdam
19:30
Cowboys from Hell Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Tycho
Tycho TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Call It Off Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Pagina -749