PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -749
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 nov
19:00
Annabel
Rotterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Paardcafe
Den Haag
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
3
19:30
Doornroosje
Nijmegen
3
Melkweg
Amsterdam
1
2
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
3
013
Tilburg
1
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
1
Ziggo Dome
Amsterdam
12
2
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Sportpaleis
Antwerpen
4
3
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
Fluor
Amersfoort
1
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paard
Den Haag
1
1
20:00
N9
Eeklo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
The Pit
Nieuwegein
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
Kursaal Oostende
Oostende
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Winston
Amsterdam
1
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meester
Almere
Vorst Nationaal
Brussel
3
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
1
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Stenge
Heinkenszand
1
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Mezz
Breda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Atak
Enschede
Metropool
Hengelo
1
3
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Backstage
Almere
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven

zaterdag 12 november 2016

19:00
Mura Masa Annabel, Rotterdam
19:00
65DaysofStatic Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Ready to Play Paardcafe, Den Haag
19:00
Lavinia Meijer Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Nada Surf
Nada Surf Patronaat, Haarlem
3
19:30
Inquisition / Rotting Christ Doornroosje, Nijmegen
3
Foto Bear's Den
Bear's Den Melkweg, Amsterdam
1
2
19:30
Popronde Sittard Poppodium Volt, Sittard
Foto Myrath
Myrath Patronaat, Haarlem
3
Foto Kraak & Smaak
Kraak & Smaak 013, Tilburg
1
20:00
The Kik Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Myles Sanko Grenswerk, Venlo
20:00
Stomp - Anniversary Tour Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jan Smit Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
20:00
Mini & Maxi Agnietenhof, Tiel
20:00
Marcus Strickland BIRD, Rotterdam
20:00
Iamthemorning DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
NUHR Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Amsterdam.pl Hip Hop Festival Q-Factory, Amsterdam
20:00
Local Natives Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Mercy John Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Lou Rhodes Bitterzoet, Amsterdam
20:00
“Local Heroes” Wâldbeat Iduna, Drachten
1
Foto Kensington
Kensington Ziggo Dome, Amsterdam
12
2
20:00
Reggae T Festival Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto The Cure
The Cure Sportpaleis, Antwerpen
4
3
20:00
Smutfish Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour 013, Tilburg
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Anthony Joseph Grounds, Rotterdam
1
20:00
Biffy Clyro Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Popa Chubby De Bosuil, Weert
Foto Feuerengel
Feuerengel Fluor, Amersfoort
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Indian Askin
Indian Askin Paard, Den Haag
1
1
20:00
SCHNTZL / Loriers-Postma-Thys N9, Eeklo
20:00
Gazpacho DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Fire Within The Pit, Nieuwegein
20:00
Heisa / Horses Blew Fire / Mantis Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Japanese House Paradiso, Amsterdam
20:00
Diggy Dex De Vorstin, Hilversum
Foto Vreemde Kostgangers
Vreemde Kostgangers Kursaal Oostende, Oostende
1
20:00
Douwe Bob Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Kamerkoor TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A
Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A Winston, Amsterdam
1
20:00
Frenchkickz Meets Uptempo Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Ice Nine Kills / AFFIANCE / Shields Willemeen, Arnhem
20:00
Mister and Mississippi Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Dutch Bluegrass Revue De Meester, Almere
Foto Bring Me The Horizon
Bring Me The Horizon Vorst Nationaal, Brussel
3
20:15
Enge Buren - Ruk! Het Kielzog, Hoogezand
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 De Stenge, Heinkenszand
1
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Meervaart, Amsterdam
20:15
Jeans - Magic Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Figi Theater, Zeist
20:15
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater De Omval, Diemen
20:15
The Fureys C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
O'G3NE - Three times a lady Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Spant!, Bussum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Comedyhuis Club De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Leeways De Peppel, Zeist
20:30
Die Nerven Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Forever mortal / Harvest of Kairos / Last Fear De Flux, Zaandam
20:30
Call It Off / The Press and the President Patronaat, Haarlem
20:30
Mathilde Santing Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Merauder + Brothers In Arms + Get Some Dynamo, Eindhoven
20:30
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
20:30
Het Motief Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Flip Noorman - Make-up Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Duchess Says + support Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Keep It Cash - Tribute to Johnny Cash Bibelot, Dordrecht
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
My Bubba Roepaen, Ottersum
20:30
Me & Mr. Jansen Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
WC Experience The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Chris Staples (US) Mezz, Breda
20:30
Strictly Family Business Simplon, Groningen
20:30
Maiden United Atak, Enschede
Foto Truckfighters
Truckfighters Metropool, Hengelo
1
3
20:30
Bright Light Bright Light Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Eek-A-Mouse Backstage, Almere
21:00
Gare Du Nord (Uitverkocht) North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Seratones Rotown, Rotterdam
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Art Felixx Altstadt, Eindhoven
Pagina -749