Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Het Evertshuis
Bodegraven
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Bonte Wever
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
16:00
Musis
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
Trix
Antwerpen
22:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Sexyland
Amsterdam
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:30
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Spirit of 66
Verviers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Scala Theater
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
DRU Industriepark
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Zwaan
Uitgeest
Theaterkerk Hemels
Twisk
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Idea
Soest
22:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Het Bolwerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
19:00
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
P3
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vrijdag 27 november 2020
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tsar B
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ezhel
La Madeleine, Brussel
Ane Brun
Botanique, Brussel
20:00
Okamy
Botanique, Brussel
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
High Hi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
Catfish
Luxor Live, Arnhem
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Musis, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
Mystery
Luxor Live, Arnhem
16:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Musis, Arnhem
The Indien
Gigant, Apeldoorn
Ntjam Rosie
Gigant, Apeldoorn
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht
Orpheus, Apeldoorn
Andre Hazes Jr.
Lotto Arena, Antwerpen
The Driver Era
Trix, Antwerpen
22:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Meervaart, Amsterdam
22:00
ANBU
Sexyland, Amsterdam
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Joshua J
Paradiso, Amsterdam
Thaiboy Digital
Melkweg, Amsterdam
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Meervaart, Amsterdam
Joan Franka
Melkweg, Amsterdam
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuse live
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku
Fluor, Amersfoort
20:30
Moonrise Orchestra
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Magnapop
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Jeroen van Vliet Moon Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jim van der Zee - Starting the Engine
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Leest, Waalwijk
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Tim Akkerman
CHV Noordkade, Veghel
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Goldband
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:30
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
Patrick Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
Goldband
TivoliVredenburg, Utrecht
Nova Twins
dB's, Utrecht
Anne Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
Broken Brass
De Helling, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:30
'Walk The Line': Verassingstour
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
20:00
The Ultimate Eagles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Theaterkerk Hemels, Twisk
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
22:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
19:30
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
Dominic Seldis - Simply, Dominic
De Domijnen, Sittard
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
21:00
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Theater aan de Schie, Schiedam
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
Nielson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:00
Nielson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Roeka - Rauwe Genade
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Daredevils
P3, Purmerend
De eeuw van Harry Belafonte
De Muze, Noordwijk
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Frank Boeijen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen