PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -74
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 nov
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Zik Zak
Ittre
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Metropool Enschede
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
1
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Wilminktheater
Enschede
21:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
City of Wesopa
Weesp
21:30
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:30
Munttheater
Weert
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Sexyland
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
za 28 nov
Flint
Amersfoort
De Kleine Willem
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
DeMess
Naarden
Luctor et Emergo
Rilland
Theaterkerk Hemels
Twisk
De Muze
Noordwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
DRU Industriepark
Ulft
Schouwburg Lochem
Lochem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
Het Podium
Hoogeveen
14:00
Scala Theater
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
De Domijnen
Sittard
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
DNK
Assen
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater De Kik
Elst
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel

vrijdag 27 november 2020

20:30
Braids ACU, Utrecht
20:30
Steffen Morrison Poppodium Volt, Sittard
Fleurine & Boys from Brazil - Brazilian Dream De Oosterpoort, Groningen
20:30
Flying Horseman EKKO, Utrecht
20:30
Nick & Simon Scala Theater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben' Grenswerk, Venlo
20:30
The Hiphop Sessions: Soultrash Effenaar, Eindhoven
Ed Hunters / Planet Lizzy Zik Zak, Ittre
20:45
Mooon Cacaofabriek, Helmond
Henrik Freischlader Band Metropool Enschede, Enschede
Lisa Loeb - Extase Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed ATLAS Theater, Emmen
21:00
Nick Gusman Café de Cactus, Hengelo
21:00
Teus Nobel Podium 't Beest, Goes
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Stef Bos - Bloemlezing Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
René van Meurs - Hunkert Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Rondé
Rondé TivoliVredenburg, Utrecht
1
21:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater aan de Schie, Schiedam
Postmen Theater de Blauwe Kei, Veghel
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Arie Koomen - BOE! Posttheater, Arnhem
21:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Diligentia, Den Haag
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première Werftheater, Utrecht
21:30
Charly Luske - The story of George Michael Wilminktheater, Enschede
21:30
Dennis van Aarssen - That's life Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Wolter Kroes Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
VanVelzen - 1,5 meter sessies Zaantheater, Zaandam
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Johan Goossens - In het beste geval De Kleine Willem, Enschede
21:30
Lakshmi City of Wesopa, Weesp
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theaterhotel Almelo, Almelo
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project Munttheater, Weert
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
ANBU Sexyland, Amsterdam
22:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Meervaart, Amsterdam

zaterdag 28 november 2020

Dolly Dots - Sisters on Tour Flint, Amersfoort
Man, man, man, de Podcast De Kleine Willem, Enschede
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder DeMess, Naarden
Alex Roeka - Rauwe Genade Luctor et Emergo, Rilland
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra Theaterkerk Hemels, Twisk
De eeuw van Harry Belafonte De Muze, Noordwijk
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
155 (éénvijfvijf) - Stuk Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Welkom DRU Industriepark, Ulft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Schouwburg Lochem, Lochem
Niels Geusebroek - Young at heart Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt Theater 't Onderdak, Sassenheim
Iris Hond De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Korrel Zout Schouwburg Odeon, Zwolle
Ronald Snijders - Een avond met mij KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Bon theater, Medemblik
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
Popronde Eindfeest Melkweg, Amsterdam
Popronde Eindfeest Het Podium, Hoogeveen
14:00
Nick & Simon Scala Theater, Utrecht
14:30
'Walk The Line': Verassingstour TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Nuevo Manteca Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Van Dik Hout Chassé Theater, Breda
Stage 1,5: Fischer-Z Show 1 Patronaat, Haarlem
Foto Roué Verveer - Covid-A-Tori
Roué Verveer - Covid-A-Tori Ziggo Dome, Amsterdam
August Burns Red / Bury Tomorrow / Miss May I / Thornhill Effenaar, Eindhoven
19:00
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Frank Boeijen Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet De Zwaan, Uitgeest
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic De Domijnen, Sittard
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Edson Da Graça - Zoals het hoort Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dennis van Aarssen - That's life DNK, Assen
19:00
VanVelzen - 1,5 meter sessies Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
The Best of the Carpenters TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Nielson Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude Theater De Kik, Elst
19:00
Dax Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Rolf Sanchez Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Banji Patronaat, Haarlem
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Theater de Blauwe Kei, Veghel
Flip Noorman - Leonard Cohen De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Charly Luske - The story of George Michael Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Stef Bos - Bloemlezing De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pagina -74