PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -74
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 02 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
013
Tilburg
1
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
3
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 03 mrt
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Rotterdam
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
3
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Trix
Antwerpen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
1
Paradiso
Amsterdam
1
wo 04 mrt
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaters Tilburg
Tilburg
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
3
2
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rockhal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel

maandag 02 maart 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
Foto Icon For Hire
Icon For Hire Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Jack Garratt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Milow Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Beatrix Theater, Utrecht
Foto Cage the Elephant
Cage the Elephant 013, Tilburg
1
1
20:00
Gengahr Paradiso, Amsterdam
20:00
Lynne Hanson De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Marcus King Band Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens De Kleine Komedie, Amsterdam
Wolf Parade TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lloyd Cole Het Zonnehuis, Amsterdam
Foto Sam Fender
Sam Fender Paradiso, Amsterdam
3
20:30
Mostack Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Eli Goffa / Madeleine Roger Duo Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 03 maart 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Opera Melancholica Theater Rotterdam, Rotterdam
Lynne Hanson Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
11:00
Wouter Harbers Waalse Kerk Breda, Breda
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Beartooth
Beartooth Melkweg, Amsterdam
3
1
19:00
Grace Carter Melkweg, Amsterdam
Foto Marcus King Band
Marcus King Band Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Radar Melkweg, Amsterdam
20:00
Alfredo Rodriguez / Richard Bona TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ruben Annink De Oosterpoort, Groningen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Toneelschuur, Haarlem
20:00
Dominic Seldis Agnietenhof, Tiel
20:00
Stonefield (AUS) Paradiso, Amsterdam
20:00
Inhaler Trix, Antwerpen
20:00
Remy van Kesteren De Oosterpoort, Groningen
20:00
King Krule Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Joey Yung AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alcest Botanique, Brussel
20:00
Alfredo Rodriguez / Pedrito Martinez / Richard Bona TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Ludens, Voorburg
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jean-Louis Aubert Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ruth Jacott Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Dreadzone Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sam Lewis TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
DIIV Trix, Antwerpen
20:30
Joesef Cinetol, Amsterdam
20:30
Jeffrey Lewis Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Joe Gideon Paard, Den Haag
1
Foto Tayla Parx
Tayla Parx Paradiso, Amsterdam
1

woensdag 04 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Lindenberg Theater, Nijmegen
Bløf Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Kom, Nieuwegein
Best of... Ton Kas Theater De Leest, Waalwijk
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek Dok6, Panningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ruud Hermans - Back in Town Theaters Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Opera Melancholica Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - De liefde voorbij Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Foto DIIV
DIIV Paradiso, Amsterdam
3
2
20:00
O'G3NE Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jeremy Ferrari Koninklijk Circus, Brussel
Foto The Analogues
The Analogues Chassé Theater, Breda
1
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Iris Hond Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Meute Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Halsey Rockhal,
20:00
Peter Mulvey TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Isaac Delusion Paradiso, Amsterdam
20:00
Grace Carter Botanique, Brussel
Pagina -74