Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
EKKO
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Mezz
Breda
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Stathe
Utrecht
21:30
So What!
Gouda
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
P60
Amstelveen
21:00
Statenzaal
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Helling
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:30
Buitenlust
Landhorst
22:15
Paradiso
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Pul
Uden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Heeren van Dongen
Dongen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
20:00
De Amer
Amen
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:00
De School
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
donderdag 02 november 2017
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Call It Off
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
21:00
Banda Magda
Luxor Live, Arnhem
20:00
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
Algiers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf
EKKO, Utrecht
vrijdag 03 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Vipers a Queen Tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Vinicio Capossela
Q-Factory, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:15
The Pilgrims
De Doelen, Rotterdam
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
The Kik
Mezz, Breda
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Textures
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Roxeanne Hazes
Neushoorn, Leeuwarden
Rootsriders - Marley Meets
P60, Amstelveen
21:00
River Matthews
Statenzaal, Zwolle
Ride
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rico & Sticks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ricky Koole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Quiet Hollers
Simplon, Groningen
Priests + Parkers
Vera, Groningen
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
22:00
Paul Sinha
Merleyn, Nijmegen
Paceshifters
De Spot, Middelburg
20:00
Paal Flaata
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Otherkin
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Odium
The Jack, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Nick Hakim
BIRD, Rotterdam
20:00
Nelly
The Box, Amsterdam
20:00
Nefast
dB's, Utrecht
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
14:00
Nadja Filtzer
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
20:00
Mula B
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:00
Midas / PALMSY
De Helling, Utrecht
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
LIFF: Funked Up XL
Scheltema Complex, Leiden
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
22:15
Knower
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:00
King King
Iduna, Drachten
20:00
Kenny Wayne Shepherd
De Pul, Uden
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
20:00
Jesse Dayton
De Amer, Amen
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
23:00
Jamie XX
De School, Amsterdam
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel