PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -748
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
10
4
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Bonte Wever
Assen
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
De Helling
Utrecht
2
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
013
Tilburg
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Mezz
Breda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Volta
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
EKKO
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 03 nov
De Spot
Middelburg
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Papenstraattheater
Zwolle
De verlichte geest
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Het Klooster
Woerden
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
C.C. De Werft
Geel
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Mezz
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Venray
Venray
De Schattelijn
Geertruidenberg
P60
Amstelveen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
18:15
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
3
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
8
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Stathe
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
013
Tilburg
3
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Pul
Uden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
N9
Eeklo
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Amer
Amen
1
Sportpaleis
Antwerpen
2
2

donderdag 02 november 2017

20:00
Guido Weijers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto The War On Drugs
The War On Drugs AFAS Live, Amsterdam
10
4
20:00
Priests Het Bos, Antwerpen
20:00
Orkesta Mendoza P60, Amstelveen
20:00
Call It Off Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto The Dire Straits Experience
The Dire Straits Experience De Bonte Wever, Assen
1
20:00
The Nits Theater de Schalm, Veldhoven
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:15
Nick & Simon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’ Paard, Den Haag
20:15
Sjaak Bral Theater Hof 88, Almelo
20:15
The Blues Brothers Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Miss Montreal
Miss Montreal De Helling, Utrecht
2
20:15
Wende Snijders - Mens TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Danny Vera Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Kitty, Daisy & Lewis
Kitty, Daisy & Lewis Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Myles Sanko Luxor Live, Arnhem
20:15
Zonder verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Ben Phillips 013, Tilburg
20:30
Chip taylor Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Het Evertshuis, Bodegraven
Mad Dog Mcrea Mezz, Breda
20:30
Oddisee And Good Compny Simplon, Groningen
20:30
Gangabella / Suburbs Paardcafe, Den Haag
20:30
The Hackensaw Boys Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yip Roc + Capti Rando Volta, Amsterdam
Foto The Fureys
The Fureys Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Parktheater, Eindhoven
20:45
Donnie (NL) Doornroosje, Nijmegen
20:45
Paceshifters Neushoorn, Leeuwarden
21:00
King King Bibelot, Dordrecht
21:00
Banda Magda Luxor Live, Arnhem
21:00
Martijn Fischer Hedon, Zwolle
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf EKKO, Utrecht
Foto Algiers
Algiers Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Ala.ni Merleyn, Nijmegen

vrijdag 03 november 2017

Paceshifters De Spot, Middelburg
Leif de Leeuw Band Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Richard Groenendijk - Om alles Luctor et Emergo, Rilland
Call It Off Podium Victorie, Alkmaar
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Cowboys from Hell De verlichte geest, Roeselare
Jetty Mathurin - De Overdracht Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Hoge Woerd, De Meern
Ali B - Koorts Het Klooster, Woerden
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
André Manuel - De Onzen C.C. De Werft, Geel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Harderwijk, Harderwijk
Emilio Guzman - Kom dan! Theaters Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wende Snijders - Mens Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Kik Mezz, Breda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater Geert Teis, Stadskanaal
Trijntje Oosterhuis Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Kameleon De Schattelijn, Geertruidenberg
Rootsriders - Marley Meets P60, Amstelveen
Pieter Derks - Spot C.C. Onderling Genoegen, Duiven
14:00
Nadja Filtzer Theater Walhalla, Rotterdam
18:15
Brainstorm festival Gigant, Apeldoorn
Foto Dua Lipa
Dua Lipa Lotto Arena, Antwerpen
3
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017 Dynamo, Eindhoven
19:00
Crossing Border Den Haag Paard, Den Haag
Foto Wolf Alice
Wolf Alice Melkweg, Amsterdam
8
1
Foto Dan Baird & Homemade Sin
Dan Baird & Homemade Sin TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Donnie (NL)
Donnie (NL) TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Arnhemse Blues Night Luxor Live, Arnhem
20:00
LIFF: Funked Up XL Scheltema Complex, Leiden
20:00
Jasper Slaghuis Band Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Hangover Paradise in Lola LOLA050, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Paal Flaata Q-Factory, Amsterdam
20:00
King King Iduna, Drachten
20:00
Sweet Mary Jane Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers Simplon, Groningen
20:00
Martyr Defiled Little Devil, Tilburg
20:00
The Nits Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Artvark Saxophone Quartet De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Nefast dB's, Utrecht
20:00
Musicians For Palestine Korzo, Den Haag
20:00
The Fiscus Stathe, Utrecht
Foto Green Lizard
Green Lizard Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
20:00
Midas / PALMSY De Helling, Utrecht
20:00
Chris Isaak 013, Tilburg
3
1
20:00
James Blunt Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Vipers a Queen Tribute De Bosuil, Weert
20:00
Kenny Wayne Shepherd De Pul, Uden
20:00
Navarone Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Chuck Prophet N9, Eeklo
Jochen Otten - Troosten De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Dark Sarah Patronaat, Haarlem
1
20:00
Sjaak Bral Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jesse Dayton De Amer, Amen
1
Foto Metallica
Metallica Sportpaleis, Antwerpen
2
2
Pagina -748