Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Hedon
Zwolle
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Roma
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Werft
Geel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
19:00
Zappa
Antwerpen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
The Cave
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
So What!
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oostblok
Amsterdam
OCCII
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fluor
Amersfoort
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Extase
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
De Speeldoos
Vught
woensdag 16 november 2016
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
Iamthemorning
Hedon, Zwolle
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Whipstriker
Gebr. De Nobel, Leiden
The Human League
De Roma, Antwerpen
20:30
GoGo Penguin
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Munnik
De Meerpaal, Dronten
20:30
Johnny Bruce Muller
De Maatschappij, Scheveningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Royal Southern Brotherhood
De Bosuil, Weert
21:30
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Chassé Theater, Breda
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Chassé Theater, Breda
20:00
K's Choice
C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:00
Giant Tiger Hooch
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Rayn Bechoe
BIRD, Rotterdam
20:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vader + Hate Eternal
013, Tilburg
donderdag 17 november 2016
19:00
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Zappa, Antwerpen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
21:00
I Wear* Experiment / The Hills Mover / Hexenschuss
Winston, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
22:00
Animal House
Vera, Groningen
21:30
Let's Eat Grandma
V11, Rotterdam
Radical Face
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Munnik
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Mother Engine / Samavayo
The Cave, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Merlijn Nash
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Froth + Cheena
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Stéphanie Struijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Niels Geusebroek
Rotown, Rotterdam
20:00
T-99
Patronaat, Haarlem
19:30
Hate Eternal / Threat Signal / Vader
Patronaat, Haarlem
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Hannah Georgas
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sivert Høyem
Paradiso, Amsterdam
Max Meser
Paard, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Spacebar / The Leonids
Oostblok, Amsterdam
Weyes Blood
OCCII, Amsterdam
20:30
The Young Folk
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Black Flower
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Woodie Smalls
Merleyn, Nijmegen
Thomas Rhett
Melkweg, Amsterdam
Pierce the Veil
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
21:00
Crooked Brothers
Luxor Live, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Hofman Live: Yellow Grass
Hofman, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
K's Choice
Het Depot, Leuven
20:00
Strohm Presents: Cut_ / Zes
Hedon, Zwolle
20:00
Myles Sanko
Hedon, Zwolle
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
Douwe Bob
Fluor, Amersfoort
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Hidden Charms
Extase, Tilburg
Dubioza Kolektiv
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peaches
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:15
LOS - VAST
De Weverij, Zierikzee
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught