Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Mythe
Goes
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stathe
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Roma
Antwerpen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Vorst Nationaal
Brussel
013
Tilburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Werft
Geel
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
013
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Fluor
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
De Roma
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Patronaat
Haarlem
Bluescafe
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Hofman
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Depot
Leuven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
21:30
V11
Rotterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
19:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
The Cave
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Melkweg
Amsterdam
20:15
So What!
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 16 november 2016
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
22:00
Rayn Bechoe
BIRD, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Roosevelt
Rotown, Rotterdam
21:00
Royal Southern Brotherhood
De Bosuil, Weert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Scenic Route to Alaska
Stathe, Utrecht
Shura
Melkweg, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Chassé Theater, Breda
20:30
Sounds of Silence: Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Human League
De Roma, Antwerpen
20:30
The Young Folk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
Thomas Rhett
Trix, Antwerpen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Twenty One Pilots
Vorst Nationaal, Brussel
Vader + Hate Eternal
013, Tilburg
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Leest, Waalwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Whipstriker
Gebr. De Nobel, Leiden
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
22:00
Animal House
Vera, Groningen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Kolk, Assen
20:30
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Black Flower
Muziekodroom, Hasselt
Chance The Rapper
013, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Crooked Brothers
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
Douwe Bob
Fluor, Amersfoort
Dubioza Kolektiv
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:00
Froth + Cheena
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Gifter
Cul de Sac, Tilburg
20:15
GoGo Penguin
De Roma, Antwerpen
21:00
Hannah Georgas
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Hate Eternal / Threat Signal / Vader
Patronaat, Haarlem
Heather Findlay Band
Bluescafe, Apeldoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Hidden Charms
Extase, Tilburg
20:00
Hofman Live: Yellow Grass
Hofman, Utrecht
21:00
I Wear* Experiment / The Hills Mover / Hexenschuss
Winston, Amsterdam
21:00
Iamthemorning
De Pul, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Harmonie, Leeuwarden
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
K's Choice
Het Depot, Leuven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
21:30
Let's Eat Grandma
V11, Rotterdam
20:15
LOS - VAST
De Weverij, Zierikzee
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
Max Meser
Paard, Den Haag
19:00
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Zappa, Antwerpen
20:00
Merlijn Nash
Sugar Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mother Engine / Samavayo
The Cave, Amsterdam
20:00
Myles Sanko
Hedon, Zwolle
20:00
Niels Geusebroek
Rotown, Rotterdam
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik
Theater De Veste, Delft
20:15
Peaches
Doornroosje, Nijmegen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pierce the Veil
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
Radical Face
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Randall Bramblett
De Helling, Utrecht
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sivert Høyem
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal