Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Event en conventioncenter Leiden
Leiden
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
O.J.C. Nirwana
Lierop
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Spot
Middelburg
't Getouw
Mol
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Klooster Mariadal
Roosendaal
23:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Plan C
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Papenstraattheater
Zwolle
14:00
Fluor
Amersfoort
09:30
De Observant
Amersfoort
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Fame @ Mediamarkt
Amsterdam
13:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
13:00
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
12:00
Spant!
Bussum
10:00
Spant!
Bussum
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
De Perifeer
Deventer
15:30
Bibelot
Dordrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
17:00
Kraaij & Balder
Eindhoven
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
17:00
North End
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
11:30
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
13:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
zaterdag 04 november 2017
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Manifesto, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Off The record Fesrival
't Ukien, Kampen
20:00
Mad Dog Mcrea
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Hollands Live
Event en conventioncenter Leiden, Leiden
20:30
Corky Hughes / Grayson Capps
In the Woods, Leusden
20:00
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater De Tuin, Leusden
Paceshifters
O.J.C. Nirwana, Lierop
Jett Rebel
Muziekgieterij, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Martijn Fischer
De Spot, Middelburg
Blaudzun
't Getouw, Mol
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Lievekamp, Oss
Trijntje Oosterhuis
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Klooster Mariadal, Roosendaal
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
21:00
Nod Stewart & The Faces
Plan C, Rotterdam
20:30
Gabriel Garzón-Montano
BIRD, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
19:00
Popronde 2017
Rotown, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
De Dijk
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Myles Sanko
Het Bolwerk, Sneek
20:00
O'G3NE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Always The Sun
Little Devil, Tilburg
20:00
Jaimi Faulkner
Paradox, Tilburg
20:00
Navarone
De Pul, Uden
20:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Blick Bassy
TivoliVredenburg, Utrecht
Julien Baker
EKKO, Utrecht
20:00
Ricky Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Parow Fest
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Textures
De Helling, Utrecht
20:00
KF ALLSTARS: GUILTY PLEASURES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
21:30
Ray Wilson - Genesis Classic
De Bosuil, Weert
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 05 november 2017
14:00
Novatia
Fluor, Amersfoort
09:30
James Oesi
De Observant, Amersfoort
20:30
Stu Larsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mount Kimbie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kari Faux
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tony Coleman ft. Henry Carpaneto 5tet
Q-Factory, Amsterdam
20:00
This Is The Kit
Melkweg, Amsterdam
Dua Lipa
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sam Amidon
Bitterzoet, Amsterdam
Guano Apes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Steve Gunn
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Findlay
Melkweg, Amsterdam
19:00
Myles Sanko
Melkweg, Amsterdam
14:30
Racoon
Fame @ Mediamarkt, Amsterdam
13:15
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:00
A Liquid Landscape
Gigant, Apeldoorn
16:15
Dries
Gigant, Apeldoorn
20:15
Arrested Development
Luxor Live, Arnhem
13:00
ROOTZZ
Mezz, Breda
20:00
Spinvis
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Spinvis
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Asaf Avidan
La Madeleine, Brussel
12:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
10:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Spant!, Bussum
The Dire Straits Experience
Paard, Den Haag
16:00
Makaya McCraven
Paard, Den Haag
20:30
King King
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Sneaky Bones
De Perifeer, Deventer
15:30
Joris Lutz - Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
15:00
Trio of Liberty ft. Don Braden
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Dan Baird & Homemade Sin
Iduna, Drachten
17:00
De B-kant
Kraaij & Balder, Eindhoven
16:30
Big Lake Tiny
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
12:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
The Hackensaw Boys
Podium 't Beest, Goes
Decapitated / King Parrot
Patronaat, Haarlem
17:00
Racoon
North End, Haarlem
20:00
Crossing Border Den Haag
Metropool, Hengelo
20:00
Mexican Surf + Solitary Zebra
Neushoorn, Leeuwarden
11:30
Racoon
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
13:00
Words on Fire
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Kneebody
Merleyn, Nijmegen
20:15
Kneebody
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Orchestra Baobab
Doornroosje, Nijmegen
18:00
The Brew
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
The Bluebirds
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Ala.ni
Paradijskerk, Rotterdam
15:30
Dead Head / Disabuse / Exploded / Uhgah Wugah
Baroeg, Rotterdam
14:30
Javier Garcia Vicente / Marcel Verbeek / Wilmaen Marcel Smulders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam