PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -743
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 nov
C.C. De Werft
Geel
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Chassé Theater
Breda
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
4
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Trix
Antwerpen
3
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
5
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater de Mythe
Goes
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
2
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
Vorst Nationaal
Brussel
3
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
5
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
1
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Cul de Sac
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
do 17 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Agnietenhof
Tiel
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. De Werft
Geel
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Zappa
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
3
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
4
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Paard
Den Haag
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
OCCII
Amsterdam
1
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal

woensdag 16 november 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
Joep Onderdelinden - Taart! Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Munnik De Meerpaal, Dronten
14:00
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Beun, Heiloo
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas Chassé Theater, Breda
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 HAN Campustheater, Nijmegen
19:00
Whipstriker Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Shura
Shura Melkweg, Amsterdam
4
Foto Therapy?
Therapy? Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Thomas Rhett Trix, Antwerpen
3
19:45
Peaches TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Welkom bij de Fresku Show Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto Bastille
Bastille Ziggo Dome, Amsterdam
5
20:00
Emanuel and the Fear Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Roosevelt Rotown, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Giant Tiger Hooch Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg Little Devil, Tilburg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Mythe, Goes
20:00
Bear's Den Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Melanie Martinez
Melanie Martinez Paradiso, Amsterdam
2
2
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dubioza Kolektiv Nijdrop, Opwijk
20:00
Jim Jefferies - The Unusual Punishment Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
K's Choice Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Foto Twenty One Pilots
Twenty One Pilots Vorst Nationaal, Brussel
3
20:00
Gary Mullen & The Works One night of Queen Schouwburg de Lawei, Drachten
Vader + Hate Eternal 013, Tilburg
20:15
NUHR - Draai het eens om Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Bos & Buurman - Noord/Zuid Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Stomp - Anniversary Tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joris Linssen & caramba TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Myles Sanko Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Scenic Route to Alaska Stathe, Utrecht
20:30
Johnny Bruce Muller De Maatschappij, Scheveningen
20:30
The Young Folk Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Iamthemorning
Iamthemorning Hedon, Zwolle
5
20:30
Sounds of Silence: Simon & Garfunkel Acoustic Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lavinia Meijer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Noa TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
GoGo Penguin De Oosterpoort, Groningen
Foto The Human League
The Human League De Roma, Antwerpen
1
21:00
Royal Southern Brotherhood De Bosuil, Weert
21:30
Donnerwetter Cul de Sac, Tilburg
22:00
Rayn Bechoe BIRD, Rotterdam
22:00
Max Meser Merleyn, Nijmegen
22:00
Hidden Charms Paradiso, Amsterdam
2

donderdag 17 november 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater De Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Agnietenhof, Tiel
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Ogterop, Meppel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Chassé Theater, Breda
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Paul de Munnik Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Storm, Winterswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - Van horen zeggen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada Zappa, Antwerpen
19:00
Pierce the Veil Melkweg, Amsterdam
3
2
19:30
Thomas Rhett Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Hate Eternal / Threat Signal / Vader Patronaat, Haarlem
19:45
Danny Vera TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Radical Face
Radical Face TivoliVredenburg, Utrecht
4
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Max Meser
Max Meser Paard, Den Haag
1
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Weyes Blood
Weyes Blood OCCII, Amsterdam
1
20:00
Black Flower Muziekodroom, Hasselt
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Chassé Theater, Breda
20:00
Spacebar / The Leonids Oostblok, Amsterdam
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Froth + Cheena Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Stevie Ann Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
T-99 Patronaat, Haarlem
Vapors of Morphine Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
K's Choice Het Depot, Leuven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pagina -743