Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
19:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
N9
Eeklo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Klooster
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
18:15
Gigant
Apeldoorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Flophouse
Toldijk
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
De verlichte geest
Roeselare
De Toegift
Den Hoorn
De Spot
Middelburg
23:00
De School
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Helling
Utrecht
De Heeren van Dongen
Dongen
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cultura
Ede
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
11:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:30
Vorstin
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Trinitatiskapel
Dordrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 03 november 2017
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
Call It Off
Podium Victorie, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:15
Knower
Paradiso, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Rootsriders - Marley Meets
P60, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Roxeanne Hazes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik
Mezz, Breda
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
22:00
Paul Sinha
Merleyn, Nijmegen
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Dua Lipa
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Green Lizard
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
King King
Iduna, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:15
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
Cowboys from Hell
De verlichte geest, Roeselare
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Paceshifters
De Spot, Middelburg
23:00
Jamie XX
De School, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Kenny Wayne Shepherd
De Pul, Uden
20:00
Rico & Sticks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bo Saris / Boris
De Meester, Almere
20:00
Midas / PALMSY
De Helling, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
20:15
The Pilgrims
De Doelen, Rotterdam
20:00
Vipers a Queen Tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Jesse Dayton
De Amer, Amen
20:00
Nefast
dB's, Utrecht
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
20:30
Textures
Boerderij, Zoetermeer
Ala.ni
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Nick Hakim
BIRD, Rotterdam
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
21:00
Hausmagger + Anemone
Altstadt, Eindhoven
Di-rect
AFAS Live, Amsterdam
Chris Isaak
013, Tilburg
zaterdag 04 november 2017
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
11:30
Jack Quartet / Steve Gosling
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:30
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
The War On Drugs
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Musicians for Palestine
Vondelkerk, Amsterdam
23:00
Throwing Bricks + Attack Robot Attack
Vera, Groningen
20:30
Otherkin
Vera, Groningen
20:00
Melodias del Corazon
Trinitatiskapel, Dordrecht
21:00
Progress Bar: Bbymutha / Eaves / Lsdxoxo
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Blick Bassy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Parow Fest
TivoliVredenburg, Utrecht