Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Spot
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Helling
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:30
Buitenlust
Landhorst
22:15
Paradiso
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Pul
Uden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Heeren van Dongen
Dongen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
De Amer
Amen
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
23:00
De School
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Vorstin
Hilversum
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Papenstraattheater
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Paard
Den Haag
De verlichte geest
Roeselare
21:00
The Saint
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
013
Tilburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
18:15
Gigant
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
C.C. De Werft
Geel
Het Klooster
Woerden
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Flophouse
Toldijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Simplon
Groningen
21:00
The Saint
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
13:00
Klokgebouw
Eindhoven
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Dorpshuis De Stek
Grootebroek
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
vrijdag 03 november 2017
Paceshifters
De Spot, Middelburg
20:00
Paal Flaata
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Otherkin
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Odium
The Jack, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Nick Hakim
BIRD, Rotterdam
20:00
Nelly
The Box, Amsterdam
20:00
Nefast
dB's, Utrecht
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
14:00
Nadja Filtzer
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
20:00
Mula B
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
20:00
Midas / PALMSY
De Helling, Utrecht
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
LIFF: Funked Up XL
Scheltema Complex, Leiden
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leif de Leeuw Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
22:15
Knower
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
20:00
King King
Iduna, Drachten
20:00
Kenny Wayne Shepherd
De Pul, Uden
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
20:00
Jesse Dayton
De Amer, Amen
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
23:00
Jamie XX
De School, Amsterdam
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Hausmagger + Anemone
Altstadt, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Green Lizard
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Forever 27 (Rock Academie)
Vorstin, Hilversum
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dua Lipa
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Di-rect
AFAS Live, Amsterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
Dan Baird & Homemade Sin
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Cowboys from Hell
De verlichte geest, Roeselare
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
Chris Isaak
013, Tilburg
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
23:45
Carista / Roy Davis Jr
Sugar Factory, Amsterdam
Call It Off
Podium Victorie, Alkmaar
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
20:00
Bo Saris / Boris
De Meester, Almere
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
Ala.ni
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
zaterdag 04 november 2017
20:30
Zitakula
Podium 't Beest, Goes
20:00
Yung Nnelg
Simplon, Groningen
21:00
Why Tony
The Saint, Eindhoven
Trijntje Oosterhuis
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Throwing Bricks + Attack Robot Attack
Vera, Groningen
21:00
This Is Jackson
P60, Amstelveen
The War On Drugs
Vorst Nationaal, Brussel
13:00
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Royal Engineers
Xinix, Nieuwendijk
20:00
The Purple Project a Prince Tribute
Dorpshuis De Stek, Grootebroek
20:15
The Kik
Podium Victorie, Alkmaar