PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -742
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 nov
Orpheus
Apeldoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De verlichte geest
Roeselare
P60
Amstelveen
Mezz
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Spot
Middelburg
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Schattelijn
Geertruidenberg
Papenstraattheater
Zwolle
Luctor et Emergo
Rilland
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
18:15
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
3
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
8
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Sportpaleis
Antwerpen
2
2
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
3
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Pul
Uden
De Toegift
Den Hoorn
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Korzo
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
1
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
013
Tilburg
3
1
20:00
De Helling
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
3
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:00
De Meester
Almere
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
20:00
N9
Eeklo
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Martien van Doorne
Deurne
1
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vera
Groningen
1
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Flophouse
Toldijk
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem

vrijdag 03 november 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Harderwijk, Harderwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Hoge Woerd, De Meern
Cowboys from Hell De verlichte geest, Roeselare
Rootsriders - Marley Meets P60, Amstelveen
The Kik Mezz, Breda
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paceshifters De Spot, Middelburg
Leif de Leeuw Band Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Leon van der Zanden - Kameleon De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Papenstraattheater, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles Luctor et Emergo, Rilland
14:00
Nadja Filtzer Theater Walhalla, Rotterdam
18:15
Brainstorm festival Gigant, Apeldoorn
Foto Dua Lipa
Dua Lipa Lotto Arena, Antwerpen
3
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017 Dynamo, Eindhoven
19:00
Crossing Border Den Haag Paard, Den Haag
Foto Wolf Alice
Wolf Alice Melkweg, Amsterdam
8
1
Foto Donnie (NL)
Donnie (NL) TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Dan Baird & Homemade Sin
Dan Baird & Homemade Sin TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Metallica
Metallica Sportpaleis, Antwerpen
2
2
20:00
Paal Flaata Q-Factory, Amsterdam
20:00
Joey Bada$$ Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra De Vorstin, Hilversum
1
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Lievekamp, Oss
Foto Feuerengel
Feuerengel Gebouw T, Bergen op Zoom
2
20:00
Otherkin Sugar Factory, Amsterdam
3
20:00
Dark Sarah Patronaat, Haarlem
1
20:00
Kenny Wayne Shepherd De Pul, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf De Toegift, Den Hoorn
20:00
Artvark Saxophone Quartet De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Martyr Defiled Little Devil, Tilburg
Foto Ride
Ride TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
The Fiscus Stathe, Utrecht
20:00
Sjaak Bral Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Arnhemse Blues Night Luxor Live, Arnhem
20:00
Rico & Sticks De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jaimi Faulkner Simplon, Groningen
Marco Lopes - Moedt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jasper Slaghuis Band Paco Plumtrek, Almelo
Jochen Otten - Troosten De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Roxeanne Hazes Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Musicians For Palestine Korzo, Den Haag
Foto De Lama's - Back in Action
De Lama's - Back in Action Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Nelly The Box, Amsterdam
20:00
Vipers a Queen Tribute De Bosuil, Weert
20:00
In Hearts Wake Patronaat, Haarlem
1
20:00
The Nits Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vinicio Capossela Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jesse Dayton De Amer, Amen
1
20:00
James Blunt Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Chris Isaak 013, Tilburg
3
1
20:00
Midas / PALMSY De Helling, Utrecht
Foto Di-rect
Di-rect AFAS Live, Amsterdam
3
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sweet Mary Jane Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:00
Bo Saris / Boris De Meester, Almere
20:00
Hangover Paradise in Lola LOLA050, Groningen
20:00
Navarone Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Moses Sumney M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Green Lizard
Green Lizard Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
20:00
Chuck Prophet N9, Eeklo
20:00
LIFF: Funked Up XL Scheltema Complex, Leiden
20:00
Nefast dB's, Utrecht
20:00
Ricky Koole TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Bluebirds Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mula B Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Quiet Hollers Simplon, Groningen
20:00
Katchafire Melkweg, Amsterdam
20:00
Myles Sanko Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
King King Iduna, Drachten
20:00
Spinvis Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Jett Rebel Hedon, Zwolle
20:15
The Blues Brothers Markant Uden, Uden
20:15
Leonie Meijer - Hier. Theater Zuidplein, Rotterdam
Foto The Fureys
The Fureys C.C. Martien van Doorne, Deurne
1
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:15
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Effenaar, Eindhoven
20:15
The Pilgrims De Doelen, Rotterdam
20:15
Chip taylor Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Cultura, Ede
20:15
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
20:30
The McCartney Years Cacaofabriek, Helmond
20:30
Miss Montreal Metropool, Hengelo
Foto Millionaire
Millionaire Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Stillwave EKKO, Utrecht
20:30
Forever 27 (Rock Academie) De Vorstin, Hilversum
20:30
Textures Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Moss Grenswerk, Venlo
20:30
Nick Hakim BIRD, Rotterdam
20:30
Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Priests + Parkers
Priests + Parkers Vera, Groningen
1
21:00
Orgel Vreten Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Cowboys & Aliens The Saint, Eindhoven
21:00
AC/DC UK Flophouse, Toldijk
21:00
River Matthews Statenzaal, Zwolle
21:00
Dope D.O.D. Hedon, Zwolle
21:00
Dangers of the Sea Luxor Live, Arnhem
Pagina -742