Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Piek
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Grenswerk
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
RASA
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
De Kargadoor
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
A9 studios
Uitgeest
19:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Arminius
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Veluvine
Nunspeet
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:45
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 25 november 2016
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Woodie Smalls
Grenswerk, Venlo
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Symfo Classics
A9 studios, Uitgeest
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Therapy?
Arminius, Rotterdam
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
21:00
Bon Scotch
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
Lookapony / The Super Soakers / White Elephant
Groene Engel, Oss
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
23:00
Benji B
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
Lucky Chops
Doornroosje, Nijmegen
Alex Vargas
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Moss
De Spot, Middelburg
20:00
No-Maddz
Muziekgieterij, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Discover Berget Lewis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:45
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
21:00
Zuco 103
Metropool, Hengelo
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: reEditors + Snow Petrol
Muziekcafé Helmond, Helmond
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Bazart
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Douwe Bob
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Adam & The Relevants
Patronaat, Haarlem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:30
Ortega
Vera, Groningen
20:30
Ben Weaver
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Audio Adam + Eleonor Coco
Simplon, Groningen
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Kid Harlequin
So What!, Gouda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Bart Wirtz
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
10 o'Clock Heroes
PopEi, Eindhoven
20:30
BASECAMP
Altstadt, Eindhoven
20:15
Peter Pan Speedrock - Houdou en Bedankt!
Effenaar, Eindhoven
Lavinia Meijer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dez Mona
N9, Eeklo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:00
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht