PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -738
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 10 nov
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Manifesto
Hoorn
De Bosuil
Weert
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
1
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
za 11 nov
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
Q-Factory
Amsterdam
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Walhalla
Rotterdam
Klein Theater
Dinxperlo
Theater De Kolk
Assen
Leidse Schouwburg
Leiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
Thiemeloods
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
Minard Schouwburg
Gent
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theaters Tilburg
Tilburg
Pier 15
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theaterpand Weesp
Weesp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Mezz
Breda
1
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Kappen
Haaksbergen
Brielpoort
Deinze
Annabel
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
C.C. Stroud
Putten
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Stathe
Utrecht
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
16:30
Metropool
Hengelo
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
19:00
Iduna
Drachten
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Het Diekhuus
Middelharnis
013
Tilburg
3
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Atak
Enschede
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
P3
Purmerend
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam

vrijdag 10 november 2017

21:00
The Kik Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Roxeanne Hazes Metropool, Hengelo
21:00
Jeangu Macrooy Bibelot, Dordrecht
21:00
Engel & Just Manifesto, Hoorn
Foto Manfred Mann's Earth Band
Manfred Mann's Earth Band De Bosuil, Weert
2
22:00
The Americans Paradiso, Amsterdam
22:00
Suma (Zweden) en Schweinsteiger The Jack, Eindhoven
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten Merleyn, Nijmegen
1
22:30
Stackhouse Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
5 Years Tangram: Natureboy Flako live Melkweg, Amsterdam

zaterdag 11 november 2017

The Bootleg Sixties De Muze, Noordwijk
Ton Kas - Kakmaker De Kleine Komedie, Amsterdam
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning te rijk De Kunstgreep, Oostzaan
Amsterdam.pl Hip Hop Festival Q-Factory, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Walhalla, Rotterdam
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven Klein Theater, Dinxperlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - Oudejaarsconference Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Thiemeloods, Nijmegen
Ali B - Koorts Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Diligentia, Den Haag
Stephanie Struijk Minard Schouwburg, Gent
Jan Beuving - Raaklijn TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater de Kom, Nieuwegein
Fuad Hassen - Held Theaters Tilburg, Tilburg
Hausmagger Pier 15, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf Lindenberg Theater, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Wesopa Weesp, Weesp
Pieter Derks - Spot Theater de Koornbeurs, Franeker
Leon van der Zanden - Kameleon Theaterpand Weesp, Weesp
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Call It Off
Call It Off Mezz, Breda
1
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Niels Geusebroek - Wildfire Theater de Kappen, Haaksbergen
Albert Hammond Sr. Brielpoort, Deinze
Lil Kleine Annabel, Rotterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Erg heel C.C. Stroud, Putten
Foto André Kuipers - SpaceXperience LIVE
André Kuipers - SpaceXperience LIVE Ziggo Dome, Amsterdam
12:00
Le Mini Who? Stathe, Utrecht
14:00
Nora Fischer / Ragazze Kwartet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Rockit De Oosterpoort, Groningen
16:30
Sweet Mary Jane Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
16:30
Legends of Rock Tribute Festival Metropool, Hengelo
17:00
Trio of Liberty (USA) Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
19:00
Doro Iduna, Drachten
19:00
Shapeshift Ensemble Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
The Elementary Penguins Paard, Den Haag
19:30
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Paard, Den Haag
19:30
Johan Derksen Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Paul Sinha Hedon, Zwolle
19:30
Amstelveen City Blues P60, Amstelveen
19:30
Rotterdam Deathfest 2017 Baroeg, Rotterdam
19:30
Lucie Silvas Melkweg, Amsterdam
1
2
19:30
Bruno Major Paradiso, Amsterdam
Foto Miss Montreal
Miss Montreal Hedon, Zwolle
1
20:00
Wunderbar Das Bierfest Gelredome, Arnhem
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel De Bosuil, Weert
20:00
The Dirty Denims Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Sweet Mary Jane Ciao, Alphen aan den Rijn
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Patronaat, Haarlem
1
20:00
Ricky Koole Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Royal Blood Lotto Arena, Antwerpen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Het Diekhuus, Middelharnis
Foto Navarone
Navarone 013, Tilburg
3
20:00
Kim Wilde De Vorstin, Hilversum
20:00
Dälek dB's, Utrecht
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Naturally 7 - Both Sides Now Tour Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Twarres Het Podium, Hoogeveen
20:00
Blaudzun Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Disabuse Atak, Enschede
20:00
Absynthe Minded M.C. Cactus, Sint-Andries
Foto Torres
Torres Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Circle J / Jamie Clarke's Perfect De Peppel, Zeist
20:00
Brad Mehldau / Chris Thile Paradiso, Amsterdam
20:00
Rostam Melkweg, Amsterdam
20:00
Christmas en Tony Gorilla in Groningen LOLA050, Groningen
20:00
Social Repose Patronaat, Haarlem
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
20:00
Future Islands Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roddy Woomble Melkweg, Amsterdam
20:00
PALMSY + Midas Altstadt, Eindhoven
20:00
Magnacult P3, Purmerend
20:00
Monomyth Little Devil, Tilburg
20:00
Martijn Fischer Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Green Lizard De Meester, Almere
20:00
The Blues Brothers Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Danny Vera Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Millionaire
Millionaire Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
1
20:00
Matthew Logan Vasquez / T-99 / The Paladins Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sanne Vogel Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -738