PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -735
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 nov
20:00
Patronaat
Haarlem
De Vasim
Nijmegen
3
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Meester
Almere
Metropool
Hengelo
1
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
1
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Paard
Den Haag
1
20:00
De Pul
Uden
Mezz
Breda
2
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
1
1
Baroeg
Rotterdam
1
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Innocent
Hengelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
PopEi
Eindhoven
Mezz
Breda
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Flux
Zaandam
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Willemeen
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
1
Reflektor
Liège
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
't Ukien
Kampen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
Altstadt
Eindhoven
1
3
21:00
Atak
Enschede
21:00
De Bosuil
Weert
Metropool
Hengelo
2
21:00
V11
Rotterdam
Hedon
Zwolle
1
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:30
Willemeen
Arnhem
21:30
So What!
Gouda
21:30
P3
Purmerend
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
za 18 nov
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Fluor
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
P60
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater PePijn
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

vrijdag 17 november 2017

20:00
Reino Patronaat, Haarlem
Foto De Staat
De Staat De Vasim, Nijmegen
3
20:00
Lil Kleine De Oosterpoort, Groningen
20:00
Julian Velard Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dope D.O.D. Het Bolwerk, Sneek
20:00
Max Meser De Vorstin, Hilversum
20:00
Rectum Raiders Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fleet Foxes Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks! De Meester, Almere
Foto The Fortunate Sons
The Fortunate Sons Metropool, Hengelo
1
Foto Gerard Lenorman
Gerard Lenorman KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1
1
20:00
Evil Empire Orchestra Simplon, Groningen
20:00
Ricky Koole Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Klangstof
Klangstof Paard, Den Haag
1
20:00
Hallo Venray De Pul, Uden
Foto Mooon
Mooon Mezz, Breda
2
20:00
Fred Eaglesmith Podium 't Beest, Goes
20:00
Bumblefoot Paard, Den Haag
3
20:00
Fresku / Mocromaniac TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings 013, Tilburg
1
1
Foto Ferocious Dog
Ferocious Dog Baroeg, Rotterdam
1
Foto The Mysterons
The Mysterons Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
20:00
Vrienden Voor Het Leven Oktoberhallen, Wieze
20:00
AmenRa C.C. Strombeek, Grimbergen
As We Go / Ink Bomb Innocent, Hengelo
20:00
Rico & Sticks Effenaar, Eindhoven
20:00
Jodymoon - All is Waiting Nijend 24, Anderen
20:00
STREEKVIJVER PopEi, Eindhoven
Foto Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack Mezz, Breda
1
20:00
Rootsriders - Marley Meets Bibelot, Dordrecht
20:00
And So I Watch You From Afar Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eskimo Callboy De Flux, Zaandam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Patronaat, Haarlem
1
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band 013, Tilburg
20:00
Kenny B Fluor, Amersfoort
20:00
Monomyth Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Blackfoot Gypsies Q-Factory, Amsterdam
20:00
Streaming Rock Festival Gebouw T, Bergen op Zoom
Blackbriar Willemeen, Arnhem
Robin Trower & Band Patronaat, Haarlem
20:00
Bear's Den Lotto Arena, Antwerpen
Foto Status Quo
Status Quo Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
1
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck Neushoorn, Leeuwarden
Foto Moses Boyd Exodus / Thundercat
Moses Boyd Exodus / Thundercat Paradiso, Amsterdam
1
Témé Tan Reflektor, Liège
20:15
Blaudzun Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
The Fureys Ledeltheater, Oostburg
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Marietta Petkova Kapel Bovendonk, Hoeven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Weijer, Boxmeer
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Blues Brothers De Molenberg, Delfzijl
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time LOLA050, Groningen
20:30
Moss Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Kik Grenswerk, Venlo
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola Oefenbunker, Landgraaf
20:30
CaboCubaJazz Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lesoir Boerderij, Zoetermeer
20:30
Symfo Classics Luxor Live, Arnhem
20:30
Miguel Zenón Quartet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Walid Ben Salim TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bløf De Spot, Middelburg
20:30
Daddy Long Legs dB's, Utrecht
20:30
Justin Kauflin Trio Meervaart, Amsterdam
20:45
Average White Band Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Pater Moeskroen 't Ukien, Kampen
21:00
Sundays & Cybele Q-Factory, Amsterdam
21:00
Songhoy Blues De Zwerver, Oostende
Foto Jo Goes Hunting
Jo Goes Hunting Altstadt, Eindhoven
1
3
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD Atak, Enschede
21:00
Ziggy Played Guitar - David Bowie Tribute De Bosuil, Weert
Foto Call It Off
Call It Off Metropool, Hengelo
2
21:00
Kllo V11, Rotterdam
Foto Feuerengel
Feuerengel Hedon, Zwolle
1
21:00
Magnacult Little Devil, Tilburg
1
21:30
Gangabella / Suburbs Willemeen, Arnhem
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt So What!, Gouda
21:30
De Dijk P3, Purmerend
22:00
SweetKiss Momma 't Rozenknopje, Eindhoven
23:00
Kortsluiting Atak, Enschede
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH Doornroosje, Nijmegen
23:00
5 Years Tangram Melkweg, Amsterdam
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties Neushoorn, Leeuwarden
23:45
Mood II Swing Sugar Factory, Amsterdam

zaterdag 18 november 2017

Albert Hammond Sr. C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel Werftheater, Utrecht
Spinvis Fluor, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Ludens, Voorburg
Feuerengel P60, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Leonie Meijer - Hier. Theater Mozaïek, Zuidlaren
Stephanie Struijk Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leon van der Zanden - Kameleon Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -735