PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -735
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 nov
19:45
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
013
Tilburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 01 dec
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Toneelschuur
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Speeldoos
Vught
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Paap
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
BIRD
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
De Domijnen
Sittard
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
013
Tilburg
7
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Schouwburg Almere
Almere
2
1
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
De Weijer
Boxmeer
Effenaar
Eindhoven
1
2
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen

woensdag 30 november 2016

19:45
De Dijk Hedon, Zwolle
Foto  Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis
Joan As Policewoman & Benjamin Lazar Davis TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:45
Luka Bloom TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Söndörgõ Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Myles Sanko Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Bazart
Bazart Rotown, Rotterdam
1
20:00
Kaleo Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Tjing Tjing Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Discover Berget Lewis De Maagd, Bergen op Zoom
Union J Hedon, Zwolle
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Dans Dans Stuk, Leuven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
The Kilkennys Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Wilminktheater, Enschede
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Musis, Arnhem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Laurence Jones De Helling, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Lea Porcelain Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Theo Nijland - Desalniettemin De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar 013, Tilburg
20:30
Mikeylow Groene Engel, Oss
20:30
Bluegrass Jamboree - Uniek rondreizend bluegrass & americana festival RASA, Utrecht
21:00
Gangstagrass (USA) + The Hillbilly Moonshiners Winston, Amsterdam
21:00
Nick Howard Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Elephant Stone Paradiso, Amsterdam
22:00
Martijn van Iterson / Tom Beek Trio BIRD, Rotterdam
22:00
Deutsche Ashram Paradiso, Amsterdam

donderdag 01 december 2016

Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Schalm, Veldhoven
Ton Kas - JABROER Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
Paul de Munnik Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Ergens Anders Toneelschuur, Haarlem
Minou Bosua - Minoux Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Klinker, Winschoten
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Parktheater, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Speeldoos, Vught
Johan Goossens - Daglicht C.C. Stroud, Putten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Wirtz Chassé Theater, Breda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Jenny Don't and The Spurs Iduna, Drachten
Foto Blue Crime
Blue Crime Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Discohen Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Tom Odell
Tom Odell TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Milow + support De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bariista De Paap, Den Haag
20:00
Eva Crutzen - Spiritus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nicolas Jaar Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Martijn Koning Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dutch Paradiso, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door? Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Kik Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Sevn Alias Paard, Den Haag
20:00
Emil Landman Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Myles Sanko BIRD, Rotterdam
Luciano Melkweg, Amsterdam
Foto Novastar
Novastar Cacaofabriek, Helmond
1
20:00
Junkyard Express Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Domijnen, Sittard
1
20:00
Doom Fest Metropool, Hengelo
20:00
Max Meser Patronaat, Haarlem
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Parktheater, Eindhoven
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Amorphis - 'Eclipse' 10th anniversary show
Amorphis - 'Eclipse' 10th anniversary show 013, Tilburg
7
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Weverij, Zierikzee
20:15
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Schouwburg Almere, Almere
2
1
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees De Weijer, Boxmeer
Foto DeWolff
DeWolff Effenaar, Eindhoven
1
2
Foto Danny Vera
Danny Vera Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Enge Buren - Ruk! Markant Uden, Uden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Magna Carta Fluxus, Zaandam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Gangstagrass (US) Mezz, Breda
20:30
Elske DeWall Luxor Live, Arnhem
20:30
Nexo Shape / Tosk Paard, Den Haag
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar Vera, Groningen
Pagina -735