PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -734
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 27 nov
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Pul
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:15
De Flux
Zaandam
21:30
Paradiso
Amsterdam
ma 28 nov
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Spot
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater De Winsinghhof
Roden
Melkweg
Amsterdam
3
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Figi Theater
Zeist
013
Tilburg
9
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
1
di 29 nov
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Flint
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
11
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
6
2
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
013
Tilburg
8
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
WORM
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
21:30
V11
Rotterdam
1
wo 30 nov
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Depot
Leuven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaters Tilburg
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
17:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam

zondag 27 november 2016

Niki Jacobs - Babyconcerten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tjing Tjing De Helling, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Con Brio
Con Brio Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Magna Carta De Pul, Uden
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis EKKO, Utrecht
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute Luxor Live, Arnhem
20:30
Matangi Kwartet Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band De Oosterpoort, Groningen
Foto Moss
Moss Bitterzoet, Amsterdam
1
21:15
Akil The MC (Jurassic 5) - SUPPORT JEROME XL De Flux, Zaandam
21:30
The Pop Group Paradiso, Amsterdam

maandag 28 november 2016

Nynke Laverman - Wachter DeLaMar, Amsterdam
Paul de Munnik Parktheater, Eindhoven
Call It Off / The Press and the President De Spot, Middelburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
1
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Tim Knol - Lost & Found Theater De Winsinghhof, Roden
Foto Coeur de Pirate
Coeur de Pirate Melkweg, Amsterdam
3
19:30
Counterparts / Expire Patronaat, Haarlem
19:30
Timeflies Melkweg, Amsterdam
19:30
Room Eleven Paradiso, Amsterdam
20:00
Con Brio De Spieghel, Groningen
20:00
Simone Kleinsma Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Archive Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Tom Misch Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cilice Orchestra Melkweg, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Isabelle Beernaert Figi Theater, Zeist
Foto Pet Shop Boys
Pet Shop Boys 013, Tilburg
9
20:30
Frightened Rabbit Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Cigarettes After Sex Bitterzoet, Amsterdam
21:00
the Julie Ruin Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 29 november 2016

Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Knol - Lost & Found Ons Mierloos Theater, Mierlo
Henry van Loon - Sleutelmoment Theaters Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Simon & Garfunkel Acoustic - Sounds of Silence Flint, Amersfoort
Foto Nothing But Thieves
Nothing But Thieves Melkweg, Amsterdam
11
The Game Paard, Den Haag
Foto Rag'n'Bone Man
Rag'n'Bone Man Melkweg, Amsterdam
1
19:45
M83 TivoliVredenburg, Utrecht
6
2
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Max & Igor Cavalera - Return To Roots
Max & Igor Cavalera - Return To Roots 013, Tilburg
8
Foto Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Gordon 25 jaar, compleet volmaakt het einde Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? ATLAS Theater, Emmen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Oldenosborn - #Life Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theo Croker TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steve Harris met British Lion Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Jeroen In Paradiso - Songs Of Life Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Jorisation Trio De Oosterpoort, Groningen
20:30
Preoccupations Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Leyla McCalla LantarenVenster, Rotterdam
Luciano Messenjah De Oosterpoort, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Parktheater, Eindhoven
21:00
capsular / Irrational Library WORM, Rotterdam
Foto Con Brio - Paradise Tour
Con Brio - Paradise Tour Paradiso, Amsterdam
1
21:30
Elephant Stone V11, Rotterdam
1

woensdag 30 november 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Harderwijk, Harderwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdam Klezmer Band Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
DeWolff / The Sore Losers Het Depot, Leuven
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maaike Ouboter Schaffelaartheater, Barneveld
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Zaantheater, Zaandam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Sleutelmoment Theaters Tilburg, Tilburg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Minou Bosua - Minoux De Maaspoort, Venlo
17:00
Elephant Stone Concerto, Amsterdam
19:30
The Front Bottoms Melkweg, Amsterdam
19:30
Blondage (Rangleklods) Melkweg, Amsterdam
Pagina -734