PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -734
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 12 nov
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
1
013
Tilburg
2
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
13
65
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Ziggo Dome
Amsterdam
34
2
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Sjruur
Maaseik
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Akoesticum
Ede
Simplon
Groningen
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 13 nov
DeMess
Naarden
Melkweg
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
1
013
Tilburg
1
TivoliVredenburg
Utrecht
8
Ziggo Dome
Amsterdam
18
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
1
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
3
11
20:30
De Perifeer
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 14 nov
Diligentia
Den Haag
Koningshof
Maassluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Sneek
Sneek
10:30
Theater Aan de Slinger
Houten
14:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
Het Depot
Leuven
Rotown
Rotterdam
2
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium 't Beest
Goes
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
1
wo 15 nov
Theater Zinin
Nijverdal
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Luctor et Emergo
Rilland
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel

zondag 12 november 2017

19:30
NOCHE FLAMENCA PopEi, Eindhoven
19:30
Little Dragon Paradiso, Amsterdam
19:30
Beatsteaks Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
heavyball Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Leonard Cohen Tribute Band Hedon, Zwolle
20:00
Paceshifters Patronaat, Haarlem
20:00
Maceo Parker Effenaar, Eindhoven
20:00
DORO - Strong & Proud Tour 2017 Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto CCC Inc
CCC Inc Luxor Live, Arnhem
1
Foto W.A.S.P.
W.A.S.P. 013, Tilburg
2
1
20:00
Songhoy Blues Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Rise Against AFAS Live, Amsterdam
13
65
20:00
Quiet Hollers Paradiso, Amsterdam
Shakira Sportpaleis, Antwerpen
Joia Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
20:00
Clouseau Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Light of the Morning Star / Lisa Cuthbert / Paul Werling Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Queens Of The Stone Age
Queens Of The Stone Age Ziggo Dome, Amsterdam
34
2
20:00
Harbour Jazzband Figi Theater, Zeist
20:00
Artvark Saxophone Quartet Sjruur, Maaseik
20:00
Father John Misty Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Accordeonensemble Opus 2 Akoesticum, Ede
Foto Battle Beast
Battle Beast Simplon, Groningen
1
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel: Figi Show De Peppel, Zeist
20:30
De Materie Luxor Live, Arnhem
20:30
Kim Wilde Boerderij, Zoetermeer
20:30
Aziza Brahim Vera, Groningen
20:30
Taksim Trio Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:30
Dorian Wood Paradiso, Amsterdam
22:00
Big Thief Merleyn, Nijmegen

maandag 13 november 2017

Erik van Muiswinkel - De Oplossing DeMess, Naarden
Foto The Horrors
The Horrors Melkweg, Amsterdam
2
Foto Peter Perrett
Peter Perrett Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Death Alley / Kadavar / Mantar Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Kitty, Daisy & Lewis Paard, Den Haag
20:00
Big Thief Rotown, Rotterdam
20:00
Francobollo Paradiso, Amsterdam
20:00
Future Islands Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dillon Cooper Melkweg, Amsterdam
20:00
Rag'n'Bone Man Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Sean Paul AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kathy Griffin Meervaart, Amsterdam
1
Foto Celtic Woman
Celtic Woman Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Battle Beast Baroeg, Rotterdam
20:00
Baba Ali Paradiso, Amsterdam
20:00
Marcus Miller TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wire Patronaat, Haarlem
1
Foto The Amazons
The Amazons 013, Tilburg
1
Foto Father John Misty
Father John Misty TivoliVredenburg, Utrecht
8
Foto Queen + Adam Lambert
Queen + Adam Lambert Ziggo Dome, Amsterdam
18
2
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Enslaved
Enslaved De Helling, Utrecht
1
1
20:15
The Queen Experience TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alan Parsons Live Project Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Madness
Madness Muziekcentrum Enschede, Enschede
3
11
20:30
The Star Pillow / StringStrang De Perifeer, Deventer
20:30
Matthew Stevens Bimhuis, Amsterdam
21:00
Grayson Capps Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 14 november 2017

Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts Koningshof, Maassluis
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Sneek, Sneek
10:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen Theater Aan de Slinger, Houten
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Alan Parsons Live Project
Alan Parsons Live Project Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
19:30
Francois van Coke & Die Gevaar Melkweg, Amsterdam
Foto TaxiWars
TaxiWars Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:45
Youssou N'Dour TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Madness
Madness TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
Millionaire Het Depot, Leuven
Foto Tops
Tops Rotown, Rotterdam
2
20:00
Texas Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Nico & Vinz / SIX60 Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Kaleo AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
The Bootleg Beach Boys Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Paladins Patronaat, Haarlem
Racoon Podium 't Beest, Goes
Shakira Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Widowspeak Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Future Islands Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Lomelda Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ali Bahrami Fard / Kayhan Kalhor Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Foto The Amazons
The Amazons Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
The Fureys Het Musiater, Zevenaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Beun, Heiloo
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Samurai De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dave Weckl Band / Mike Stern Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Leif Vollebekk Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Aziza Brahim Merleyn, Nijmegen
Foto Marcus Miller
Marcus Miller 013, Tilburg
1

woensdag 15 november 2017

Claudia de Breij - Nu Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Luctor et Emergo, Rilland
Sanne Wallis de Vries - Gut Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pagina -734