Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Vera
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Jopenkerk
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Cacaofabriek
Helmond
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Fluxus
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Stroud
Putten
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Speeldoos
Vught
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
Singer Theater
Laren
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:00
De Paap
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
013
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
De Pul
Uden
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Trix
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 01 december 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
20:00
Sevn Alias
Paard, Den Haag
20:30
Sabrina Starke
Jopenkerk, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Richard Bona
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
Novastar
Cacaofabriek, Helmond
20:30
No-Maddz
P60, Amstelveen
20:00
Nicolas Jaar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Nexo Shape / Tosk
Paard, Den Haag
20:00
Myles Sanko
BIRD, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Milow + support
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:15
Magna Carta
Fluxus, Zaandam
Luciano
Melkweg, Amsterdam
21:00
Laurence Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Junkyard Express
Sugar Factory, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
19:00
Jenny Don't and The Spurs
Iduna, Drachten
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
21:30
Hofman Live: Mayin
Hofman, Utrecht
20:30
Herman Brood Academie on tour
Hedon, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Gangstagrass (US)
Mezz, Breda
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:00
Emil Landman
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Elske DeWall
Luxor Live, Arnhem
Eefje De Visser
Luxor Live, Arnhem
22:00
Dwayne Franklin / Green Cabin
BIRD, Rotterdam
20:00
Doom Fest
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Discohen
Gebr. De Nobel, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
20:30
Con Brio - Paradise Tour
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
Bart Wirtz
Chassé Theater, Breda
20:00
Bariista
De Paap, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
Amorphis - 'Eclipse' 10th anniversary show
013, Tilburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
vrijdag 02 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wildebeast
Little Devil, Tilburg
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wallace Vanborn
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Union J
Markant Uden, Uden
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
Tom Odell
013, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:00
This Is Jackson
Grenswerk, Venlo
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
20:00
The Upsessions
dB's, Utrecht
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Kik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
The Dirty Daddies
De Pul, Uden
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Amity Affliction
Trix, Antwerpen
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem