Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
De Hip
Deventer
18:45
Dynamo
Eindhoven
19:00
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
013
Tilburg
20:00
De Meester
Almere
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
Botanique
Brussel
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Atak
Enschede
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Mezz
Breda
20:30
013
Tilburg
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
EKKO
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Café de Hommel
Vlaardingen
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
ACU
Utrecht
ACU
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Bibelot
Dordrecht
21:00
Corneel
Lelystad
Vera
Groningen
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Highlands
IJsselstein
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Flophouse
Toldijk
vrijdag 24 november 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Leest, Waalwijk
Birth of Joy
De Hip, Deventer
18:45
Northlane
Dynamo, Eindhoven
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen
19:30
Moss
Patronaat, Haarlem
19:30
Blackbriar / End of the Dream / KingFisher Sky / Seven Waters
Metropool, Hengelo
19:30
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
19:30
Engel & Just
Melkweg, Amsterdam
19:30
Milburn
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bounty Island / Goodnight Moonlight
Paard, Den Haag
Circle J
Effenaar, Eindhoven
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kom, Nieuwegein
Fink
013, Tilburg
20:00
CELT-N-FOLK XII: Cesair / Emian / SeeD
De Meester, Almere
20:00
John Primer
Q-Factory, Amsterdam
Navarone
Fluor, Amersfoort
20:00
Rootsriders - Marley Meets
Metropool, Hengelo
20:00
Racoon
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Lambert
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Green Lizard tribute to Nirvana
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
20:00
Rico & Sticks
Metropool, Hengelo
Wolf Parade
Botanique, Brussel
20:00
The Nits
Schaffelaartheater, Barneveld
Nothing But Thieves
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Sky Architect / The Aurora Project
De Pul, Uden
20:00
Destruction
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ricky Koole
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Disabuse
Simplon, Groningen
20:00
Fu Fighters
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The High Kings
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
A Cynic’s Mind
dB's, Utrecht
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
20:00
Klassiek Open Podium
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:15
Nick & Simon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
20:15
The Kik
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
The Blues Brothers
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Michael Kaeshammer
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Magda Mendes
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Kenny B
Groene Engel, Oss
20:30
Stars that speak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
John Illsley & Band
Atak, Enschede
20:30
Dope D.O.D. + DRUMMAKID
Simplon, Groningen
20:30
Martijn Fischer
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Dubbeez
Mezz, Breda
20:30
My Baby
013, Tilburg
20:30
The Dead South
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Idles
EKKO, Utrecht
20:30
Def Americans
De Flux, Zaandam
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Massada
Vorstin, Hilversum
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:30
Laura Macri
Gigant, Apeldoorn
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble
Meervaart, Amsterdam
20:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Waanzin
Café de Hommel, Vlaardingen
20:30
Iain Matthews Southern Comfort
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Beats & Pieces Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
Iduna, Drachten
20:30
Nele Needs A Holiday + Josefien Deloof
De Zwerver, Oostende
20:30
Alcuna Wilds
ACU, Utrecht
Alcuna Wilds
ACU, Utrecht
21:00
Wende Snijders
Hedon, Zwolle
21:00
Albert Hammond & band
Mezz, Breda
21:00
White Cowbell Oklahoma
Het Bolwerk, Sneek
Spinvis
Bibelot, Dordrecht
21:00
Boris
Corneel, Lelystad
Paceshifters
Vera, Groningen
21:00
Yung Nnelg
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Ivan & The Parazol
Hedon, Zwolle
21:00
Omnia
Altstadt, Eindhoven
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
21:00
Eek-A-Mouse
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Celestia (FR) + Blaze of Sorrow (IT)
Little Devil, Tilburg
21:00
Corduroy
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Rude Move
Highlands, IJsselstein
21:00
Deep Purple Tribute
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Høken met The Heinoos
Flophouse, Toldijk