PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -731
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 nov
ACU
Utrecht
1
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Iduna
Drachten
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Rotown
Rotterdam
1
Vera
Groningen
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Café Trianon
Nijmegen
1
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Highlands
IJsselstein
21:00
Flophouse
Toldijk
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Mezz
Breda
21:30
So What!
Gouda
Xinix
Nieuwendijk
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 25 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
De Dillewijn
Ankeveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
1
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
City Theater
Schijndel
't Schienvat
Erica
Theater Koningsduin
Castricum
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
Veluvine
Nunspeet
Theater 't Pand
Gorinchem
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Speeldoos
Baarn
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Winsinghhof
Roden
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:00
De Duif
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Annabel
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
2
2
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
013
Tilburg
1
1
19:30
Het Podium
Hoogeveen
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Vorstin
Hilversum
Hedon
Zwolle
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
The Temple
Heerhugowaard

vrijdag 24 november 2017

Foto Alcuna Wilds
Alcuna Wilds ACU, Utrecht
1
20:30
Kenny B Groene Engel, Oss
20:30
My Baby 013, Tilburg
20:30
Alcuna Wilds ACU, Utrecht
20:30
Dope D.O.D. + DRUMMAKID Simplon, Groningen
20:30
Symfo Classics Iduna, Drachten
1
21:00
Wende Snijders Hedon, Zwolle
21:00
Omnia Altstadt, Eindhoven
21:00
Eek-A-Mouse Doornroosje, Nijmegen
21:00
DieselBurner / iPendejo! / Maudlin Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Michael Prins
Michael Prins Rotown, Rotterdam
1
Foto Paceshifters
Paceshifters Vera, Groningen
1
21:00
Ivan & The Parazol Hedon, Zwolle
21:00
Non-Alignment Pact Café Trianon, Nijmegen
1
21:00
Celestia (FR) + Blaze of Sorrow (IT) Little Devil, Tilburg
21:00
The Rude Move Highlands, IJsselstein
21:00
Høken met The Heinoos Flophouse, Toldijk
21:00
Deep Purple Tribute Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Boris Corneel, Lelystad
21:00
Yung Nnelg Hall Of Fame, Tilburg
Foto Spinvis
Spinvis Bibelot, Dordrecht
1
21:00
White Cowbell Oklahoma Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ragepyre The Saint, Eindhoven
21:00
Corduroy Luxor Live, Arnhem
21:00
Electropoëzie en J'lectronic LOLA050, Groningen
21:00
Albert Hammond & band Mezz, Breda
21:30
Max Meser So What!, Gouda
Foto Barrelhouse
Barrelhouse Xinix, Nieuwendijk
1
22:00
Foxlane Merleyn, Nijmegen
22:15
Dieuf-Dieul de Thiès Paradiso, Amsterdam
22:30
Wildmen Bluesband Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Ben Sims / Kirk Degiorgio Grenswerk, Venlo
23:00
Abstract / Emanuelle Vos Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 25 november 2017

Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Ledeltheater, Oostburg
Johan Goossens - Vlam De Dillewijn, Ankeveen
Jan Beuving - Raaklijn Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Bussel, Oosterhout
1
Cameretten finale Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Leif de Leeuw Band City Theater, Schijndel
Stephanie Struijk 't Schienvat, Erica
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Koningsduin, Castricum
Marco Lopes - Moedt Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Fuad Hassen - Held Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - Kakmaker Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan! Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Zonder verdoving Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Spinvis
Spinvis Gebouw T, Bergen op Zoom
1
Ali B - Koorts Veluvine, Nunspeet
Leon van der Zanden - Kameleon Theater 't Pand, Gorinchem
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Ons Tejater, Lieshout
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - De Onzen Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot C.C. De Kei, Reusel
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Winsinghhof, Roden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Schattelijn, Geertruidenberg
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
16:00
Explore the North Neushoorn, Leeuwarden
17:00
Joep Beving De Duif, Amsterdam
17:00
Delfos? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Music With Strangers PopEi, Eindhoven
19:00
The Kik Annabel, Rotterdam
Foto Popronde Amsterdam
Popronde Amsterdam Q-Factory, Amsterdam
2
2
19:30
Dushi Sanka Paard, Den Haag
19:30
Single Mothers Dynamo, Eindhoven
Foto Nahko And Medicine For The People
Nahko And Medicine For The People Melkweg, Amsterdam
1
Foto Crippled Black Phoenix
Crippled Black Phoenix 013, Tilburg
1
1
19:30
Selfmachine / Disquiet / Procreation Het Podium, Hoogeveen
19:30
Arczi Szajka / Bonus RPK Baroeg, Rotterdam
20:00
WE ARE ELECTRIC presents elrow Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Het Zesde Metaal Paard, Den Haag
20:00
De Dijk Mezz, Breda
20:00
Kenny B Duycker, Hoofddorp
20:00
Kimbra Botanique, Brussel
20:00
Lil Kleine Effenaar, Eindhoven
20:00
The Nits De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Boy Harsher Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dread Crew of Oddwood Podium 't Beest, Goes
20:00
Suzan & Freek De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Au coeur de l'Art Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Dope D.O.D. Manifesto, Hoorn
20:00
Doylu Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:00
Heavy Metal Thunder / Velcro Fly Altstadt, Eindhoven
20:00
Fred Hersch TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Music Show Scotland Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ruben Hoeke Band De Vorstin, Hilversum
Foto My Baby
My Baby Hedon, Zwolle
1
20:00
Rondé Paard, Den Haag
20:00
Clouseau C.C. De Werf, Aalst
20:00
Sweet Mary Jane Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
20:00
Loïc Nottet Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The High Kings MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Golden Earring The Temple, Heerhugowaard
Pagina -731