Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lucky
Rijssen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Fluor
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Vera
Groningen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Simplon
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Bosuil
Weert
Den Trap
Kortrijk
Theater Sneek
Sneek
Den Bolder
Waspik
Het Kielzog
Hoogezand
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
't Getouw
Mol
De Reggehof
Goor
Heineken Music Hall
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Boodschap
Rijen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. De Kei
Reusel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 09 december 2016
Blind Guardian
Lucky, Rijssen
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
20:00
Phil Bee's Freedom
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Orchestre International du Vetex
De Casino, Sint-Niklaas
Max Meser
Fluor, Amersfoort
20:00
SFB
P60, Amstelveen
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Smutfish - Smetvis Tour
Cacaofabriek, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Elvis - I'll Be Home For Christmas (première)
Flint, Amersfoort
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Kvelertak + Skeletonwitch
Dynamo, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
20:30
Michiel Borstlap & Sherry Dyanne: Een ode aan Billy Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Welkom bij de Fresku Show
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sandra van Nieuwland
Bibelot, Dordrecht
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Posttheater, Arnhem
20:30
ABC / Martin Fry
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Alvaret Ensemble
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Sofie Letitre
Simplon, Groningen
20:30
William Singe
Paradiso, Amsterdam
Vant
013, Tilburg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Yad-e Doust - Klassieke Perzische muziek door vrouwenensemble uit Iran
RASA, Utrecht
20:30
Julian Sas
Groene Engel, Oss
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
Gitta de Ridder / Pillarcat
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Antillectual + Meddler
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
The Sore Losers
Altstadt, Eindhoven
21:00
Oliver Alexander
Luxor Live, Arnhem
21:00
Honky / WhiskeyDick
De Peppel, Zeist
21:00
Tom Harding & JP
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bliksem + Bark
Little Devil, Tilburg
21:00
Durga McBroom / Pink Floyd Project
Corneel, Lelystad
21:00
Mr Dark Horse / Amikdla
Winston, Amsterdam
21:00
Noura Mint Seymali
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mimile
Mezz, Breda
21:00
Elephant Stone / Moaning Cities
De Zwerver, Oostende
21:00
SonaR / The Bongo Club
Vera, Groningen
21:00
Tribute To The Doors
Poppodium Volt, Sittard
22:00
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
22:00
Houston Alley
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Ragtime Rumours
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Falco Benz
Simplon, Groningen
23:00
Compa / J Kenzo / Youngsta
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
23:45
Legends
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 10 december 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
Fleddy Melculy
Den Trap, Kortrijk
Paul de Munnik
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Spiegel, Zwolle
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuse
't Getouw, Mol
Brace
De Reggehof, Goor
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Arnhem, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch