Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:30
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
15:00
RASA
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
Annabel
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Grenswerk
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
15:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
18:30
013
Tilburg
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Kavka
Antwerpen
Munttheater
Weert
20:30
BIRD
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Melkweg
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zoku Hotel
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Kargadoor
Utrecht
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Grote Kerk
Leeuwarden
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Doornroosje
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
zondag 04 december 2016
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater PePijn, Den Haag
14:30
Fossen & Struijk Band
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Gangstagrass
Luxor Live, Arnhem
Glenn Hughes / Living Colour
Patronaat, Haarlem
20:30
Hans Dulfer / Jules Deelder
Gigant, Apeldoorn
16:30
Herman Brood Academie on Tour
Mezz, Breda
20:30
Howe Gelb
Het Zonnehuis, Amsterdam
15:00
Iberi - Levendige polyfonie uit Georgië
RASA, Utrecht
21:00
Ida Nielsen Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jóhann Jóhannsson
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Joseph Brill / Kawala
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
Kaskade
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kocani Orkestar
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Laurence Jones
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
LIVE: Phil Smith (AU)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:00
Mayin
Roepaen, Ottersum
20:00
Mercy John
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
Method Man & Redman
Annabel, Rotterdam
14:00
Moretti String Trio strijkt neer in Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
16:00
Schipper & Bemanning
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Selah Sue
De Oosterpoort, Groningen
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Singer-Songwriter Amber Kamminga
PopEi, Eindhoven
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
The Answer / The Dead Daisies
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
20:30
Tjing Tjing + support
Vera, Groningen
Tom Odell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wicked Jazz Weekender
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Yuri Honing Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
maandag 05 december 2016
Amsterdam Klezmer Band
De Kleine Komedie, Amsterdam
De La Soul
Paradiso, Amsterdam
Every Time I Die + '68 + Drug Church
Dynamo, Eindhoven
19:00
Futuristic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Killing Joke
Muziekodroom, Hasselt
Kondi Band
Paradiso, Amsterdam
Madness
De Oosterpoort, Groningen
18:30
MTV Headbangers Ball Tour: Iced Earth
013, Tilburg
21:00
NVDES
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Schoolboy Q
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 06 december 2016
19:00
'68 / Drug Church / Every Time I Die
Kavka, Antwerpen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:30
Con Brio - Paradise Tour
BIRD, Rotterdam
Daniel Lioneye
Melkweg, Amsterdam
20:30
Denzel Curry
Tolhuistuin, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dulce Pontes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Gallant
Melkweg, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Her Majesty
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
Jack Savoretti
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jain
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
John Joseph Brill / Kawala
Zoku Hotel, Amsterdam
20:30
Kocani Orkestar
De Oosterpoort, Groningen
Madness
013, Tilburg
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
Milow
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Poets of the Fall
Patronaat, Haarlem
Post Malone
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
Uriah Heep
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Venice
Grote Kerk, Leeuwarden
View for a Day
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Welkom bij de Fresku show
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
woensdag 07 december 2016
3J'S - Acoustic Christmas
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Anúna
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Avatar
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Con Brio - Paradise Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dans Dans
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
David Gray
De Roma, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Dulce Pontes
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden