PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -727
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 nov
20:00
Cultura
Ede
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Groene Engel
Oss
2
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
P3
Purmerend
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
EKKO
Utrecht
1
20:30
OJC Comeet
Someren
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
BIRD
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
2
6
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
De Duif
Amsterdam
Vera
Groningen
1
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
013
Tilburg
21:15
De Helling
Utrecht
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Plan C
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
23:00
Vera
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
zo 26 nov
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
C.C. Breughelzaal
Bree
De Spot
Middelburg
1
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Iduna
Drachten
Blijburg
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Hedon
Zwolle
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
PopEi
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Duycker
Hoofddorp
16:15
De Flux
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
TivoliVredenburg
Utrecht
2
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Grenswerk
Venlo
Maassilo
Rotterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P3
Purmerend
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
1
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Gigant
Apeldoorn

zaterdag 25 november 2017

20:00
The Secret Diary of Nora Plain Cultura, Ede
20:00
Boy Harsher Melkweg, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band De Vorstin, Hilversum
20:00
Au coeur de l'Art Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal Paard, Den Haag
20:00
Roxeanne Hazes De Meester, Almere
20:00
THE NATION Figi Theater, Zeist
20:00
Lil Kleine Effenaar, Eindhoven
20:00
Music Show Scotland Sportpaleis, Antwerpen
20:00
De Dijk Mezz, Breda
20:00
The Lighthouse / Tin Fingers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Adriaan van Dis / Kamagurka Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Youssef El Mousaoui Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vonk Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Michael Prins TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Ricky Koole & Ocobar Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young" Theater Concordia, Haastrecht
20:30
PFM Boerderij, Zoetermeer
Foto The Charm The Fury
The Charm The Fury Groene Engel, Oss
2
20:30
Memphis Maniacs De Bonte Wever, Assen
20:30
The Blues Brothers Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Harmonie Crescendo / Kunst na Arbeid P3, Purmerend
20:30
Arma Agharta De Kargadoor, Utrecht
20:30
Dauthuz De Flux, Zaandam
20:30
Hedon Zwaar: Suicide Attack / Dizer / Hamerhaai Hedon, Zwolle
20:30
Rectum Raiders Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Kelderfest Burgerweeshuis, Deventer
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten EKKO, Utrecht
1
20:30
Prinz Klauz / DJ Sjerruf OJC Comeet, Someren
20:30
Fred Eaglesmith Burgerweeshuis, Deventer
20:30
S.T. Cordell Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Max Meser De Spot, Middelburg
20:30
Wende Snijders - Mens Paradiso, Amsterdam
20:30
Evil Empire Orchestra Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
STUFF. BIRD, Rotterdam
Foto Niels Geusebroek - Wildfire
Niels Geusebroek - Wildfire Meervaart, Amsterdam
2
6
20:30
Crowd of Chairs Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Crowd of Chairs Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Joep Beving De Duif, Amsterdam
Foto Public Service Broadcasting
Public Service Broadcasting Vera, Groningen
1
21:00
CRAZY 90s XL ft. Extince Podium Victorie, Alkmaar
Foto Paceshifters
Paceshifters Rotown, Rotterdam
1
21:00
Navarone Poppodium Volt, Sittard
21:00
Greates 80's Party XL met Wipneus en Pim Het Bolwerk, Sneek
21:00
NogNikz reünie LOLA050, Groningen
21:00
Bazart 013, Tilburg
21:15
The Dubbeez De Helling, Utrecht
22:00
De Waanzin De Graauwe Hengst, Schiedam
22:00
JazzLab Sessions: Blow! Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Armed Cloud / Profuna Ocean Merleyn, Nijmegen
22:00
The Muse Experience Plan C, Rotterdam
23:00
Bashment Bangers Atak, Enschede
23:00
Walls & Birds + I Took Your Name Vera, Groningen
23:45
Oskar Offerman / Pieter Jansen Sugar Factory, Amsterdam

zondag 26 november 2017

Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral Theater Floralis, Lisse
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! C.C. Breughelzaal, Bree
Foto Het Zesde Metaal
Het Zesde Metaal De Spot, Middelburg
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer DeLaMar, Amsterdam
Albert Hammond Sr. C.C. De Werf, Aalst
Elske DeWall / Stephanie Struijk Iduna, Drachten
Joia Blijburg, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday Grounds, Rotterdam
14:00
Hedon Presents: Micah / Milo / Cousin Hatfield Hedon, Zwolle
14:00
Caetitu PlusEtage, Baarle-Nassau
14:15
Young Piano Masters Society D' Engelenburgh, Fijnaart
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret (2+) Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Beth & Flo D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Tom Kluskens PopEi, Eindhoven
Foto White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
15:00
The Rumjacks Het Bolwerk, Sneek
15:00
Guus Tangelder / Lucy Woodward Luxor Live, Arnhem
15:30
Bart van Lier Trio met Peter Tiehuis en Ruud Ouwehand Paco Plumtrek, Almelo
15:30
Wavefest II Baroeg, Rotterdam
15:30
Heavy on Sunday: Altar / Destruction / Hell Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest Goede Herderkerk, Zoeterwoude
16:00
Matthias Havinga Koepelkerk, Amsterdam
16:00
The Doors in Concert De Bosuil, Weert
16:00
Sunday Sessions Q-Factory, Amsterdam
16:00
Dutch Roots and Blues tour Duycker, Hoofddorp
16:15
Charles Pasi De Flux, Zaandam
16:15
Stillwave Gigant, Apeldoorn
17:30
Stuart Mavis Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Black Cat Biscuit Den Heilige Cornelius, Roermond
18:00
Stick to your Guns Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
Maaike Martens Beauforthuis, Austerlitz
Foto MTV Headbangers Ball: Max & Iggor Cavalera
MTV Headbangers Ball: Max & Iggor Cavalera TivoliVredenburg, Utrecht
2
19:00
Bart in de Knop met Eddie C. 't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Brother Ali Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Arno Adams Grenswerk, Venlo
Foto JP Cooper + Picture This
JP Cooper + Picture This Maassilo, Rotterdam
1
19:45
Sevn Alias TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Goatblood / Heretic / Wrok Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
John Illsley of Dire Straits P3, Purmerend
20:00
Depeche Mode Sportpaleis, Antwerpen
1
20:00
Lifechanger Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Bjarke Ramsing / Morado Gigant, Apeldoorn
Pagina -727