Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Cultura
Ede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
22:00
BIRD
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oude Kerk Scheveningen
Scheveningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Cafe de Ruimte
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
dinsdag 28 november 2017
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
woensdag 29 november 2017
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Joyce Wrice
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Y'akoto
Paradiso, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Fay Claassen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Témé Tan
Botanique, Brussel
20:00
Chris Dave and the Drumhedz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Elliot Brood
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
21:00
Cicada Rhythm
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Dimitri Verhulst & Corrie van Binsbergen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Maestro Jules onthult
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Dread Crew of Oddwood@Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Tangarine
Vera, Groningen
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Harcore Woensdag met Aggravation / Brothers in Blood / Sun-O-Bathers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Blues Brothers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tyketto
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
22:00
Kika Sprangers
BIRD, Rotterdam
Nick & Simon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The High Kings
De Oude Kerk Scheveningen, Scheveningen
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Wolves In The Throne Room
013, Tilburg
20:00
Stathe Sessie: Sheewawah
Stathe, Utrecht
20:00
James Leg
dB's, Utrecht
Mac DeMarco
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
20:00
Guthrie Govan Materclass
Boerderij, Zoetermeer
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
donderdag 30 november 2017
20:30
Duo De Schepper & Sanszuk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Always The Sun / The Foreign Resort
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Call It Off
Fluor, Amersfoort
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
P60, Amstelveen
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Molino
Cafe de Ruimte, Amsterdam
Parcels
Bitterzoet, Amsterdam
Kali Uchis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Carol Might Know + Purpuss
Volta, Amsterdam
20:30
Dave Holland / Kevin Eubanks / Obed Calvaire
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Zijlstra / Tjitske Jansen - Nieuws van twee kanten
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Sarah-Jane
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mooon
Sugar Factory, Amsterdam
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
2Cellos
AFAS Live, Amsterdam
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
Denzel Curry
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Saint Jhn
Kavka, Antwerpen
Het Zesde Metaal
De Roma, Antwerpen
21:00
The Mysterons
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Kift
Luxor Live, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Elliott Brood
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
Dope D.O.D.
Mezz, Breda
20:00
Niveau 4
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Albert Hammond Sr.
De Molenberg, Delfzijl
Navarone
Paard, Den Haag
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Danny Vera
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Nora Fischer & Marnix Dorrenstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven