Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Mezz
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
DE Studio
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Flux
Zaandam
15:00
Grenswerk
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
013
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Kulturhus
Ruurlo
21:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Sojo
Leuven
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Vorstin
Hilversum
Muziekodroom
Hasselt
18:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 02 december 2017
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
22:00
Friction & The Roots Drivers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Navarone
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
Blaudzun
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Dool
Paard, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Veste, Delft
20:00
Marilyn Manson
Vorst Nationaal, Brussel
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
40UP
Mezz, Breda
20:00
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Daniël Wayenberg / Martin Oei
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jim White
DE Studio, Antwerpen
19:30
Kelela
Trix, Antwerpen
Confidence Man
Paradiso, Amsterdam
21:30
Club Mozaïek Live
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Laurence Jones
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Kim Churchill
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Get up Amsterdam
Volta, Amsterdam
20:00
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Gemitaiz / DJ Madman / Priestess
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
My Blue Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dillon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
20:00
Paris - Berlin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ruben Hoeke Band
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:15
Doelen Kwartet / Ensemble Gending
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 03 december 2017
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
Big One: Tribute to Pink Floyd
Markant Uden, Uden
20:00
Extreme
013, Tilburg
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
15:30
Ancient / Asagraum / Infinity
Baroeg, Rotterdam
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
19:45
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
The Amity Affliction
Muziekodroom, Hasselt
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
Fink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:30
Blue Guitars
Burgerweeshuis, Deventer
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
Nausica
Gigant, Apeldoorn
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam