Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
In the Woods
Leusden
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
19:45
Hedon
Zwolle
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
21:15
De Bosuil
Weert
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Corneel
Lelystad
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
ATLAS Theater
Emmen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
23:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
't Ukien
Kampen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
17:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Sojo
Leuven
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekodroom
Hasselt
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
15:00
Kulturhus
Ruurlo
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grand Theatre
Groningen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:45
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
De Flux
Zaandam
zaterdag 02 december 2017
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Glow: Black Acid / Idaly / Individuals / Jacin Trill
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dar Williams with Band
In the Woods, Leusden
21:00
Lifeless
Het Podium, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Gigant, Apeldoorn
20:00
John Bramwell
Gebr. De Nobel, Leiden
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Happy Camper
EKKO, Utrecht
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
23:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kempi
Doornroosje, Nijmegen
Blaudzun
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jim White
DE Studio, Antwerpen
20:00
The Gwoof
De Pul, Uden
21:00
Bad to the Bone / Donkey Kung Fu
De Peppel, Zeist
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dope D.O.D.
De Helling, Utrecht
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clouseau
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Kim Churchill
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise
Bimhuis, Amsterdam
Navarone
Bibelot, Dordrecht
20:15
Daniël Wayenberg / Martin Oei
Beauforthuis, Austerlitz
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Lights Out
Altstadt, Eindhoven
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
Album Release Orange Glow
't Ukien, Kampen
zondag 03 december 2017
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:00
50 jaar Pink Floyd in Nederland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Amity Affliction
Muziekodroom, Hasselt
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yung Lean & Sad Boys
Melkweg, Amsterdam
Big One: Tribute to Pink Floyd
Markant Uden, Uden
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
Nausica
Gigant, Apeldoorn
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
19:45
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
Fink
De Oosterpoort, Groningen
Donnerwetter
De Flux, Zaandam