Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Corneel
Lelystad
19:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
19:45
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:15
De Bosuil
Weert
Luctor et Emergo
Rilland
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café Rembrandt
Leiden
23:00
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
P3
Purmerend
20:00
Swaf
Hoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Simplon
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Flux
Zaandam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Kulturhus
Ruurlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
Comedy Cafe
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Grenswerk
Venlo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
zaterdag 02 december 2017
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marilyn Manson
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
My Baby
Patronaat, Haarlem
20:00
My Blue Van
Q-Factory, Amsterdam
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
Navarone
Bibelot, Dordrecht
20:00
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Junushoff Theater, Wageningen
Ntjam Rosie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
20:00
Paris - Berlin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Racoon
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Veste, Delft
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ruben Hoeke Band
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Stef Bos - Kern
Luctor et Emergo, Rilland
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
The Charm The Fury
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Covering
Little Devil, Tilburg
21:30
The Dubbeez
P3, Purmerend
20:00
The Fiscus
Swaf, Hoorn
20:00
The Gwoof
De Pul, Uden
20:00
The Mysterons
Patronaat, Haarlem
20:00
The Nits
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Wim Mertens Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Zitakula
Simplon, Groningen
zondag 03 december 2017
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
50 jaar Pink Floyd in Nederland
Paradiso, Amsterdam
15:30
Ancient / Asagraum / Infinity
Baroeg, Rotterdam
Big One: Tribute to Pink Floyd
Markant Uden, Uden
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:30
Blue Guitars
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:45
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Extreme
013, Tilburg
Fink
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jim White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
20:30
Morgan James
TivoliVredenburg, Utrecht
Nausica
Gigant, Apeldoorn
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag