PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -722
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 dec
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
1
13
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Pul
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
SEM Cafe
Velp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
4
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Westelijk Handelsterrein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
BREStheater
Brielle
1
20:30
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
N9
Eeklo
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
zo 11 dec
Café Buckshot
Groningen
De Maaspoort
Venlo
1
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
14:30
De Perifeer
Deventer
15:00
De Kapel
Hilversum
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Melkweg
Amsterdam
15:00
013
Tilburg
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Café Camille
Beverwijk
1
15:30
P60
Amstelveen
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Gigant
Apeldoorn
1

zaterdag 10 december 2016

20:00
The Aurora Project Boerderij, Zoetermeer
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs Melkweg, Amsterdam
Foto Kovacs
Kovacs 013, Tilburg
1
13
20:00
De Dijk Patronaat, Haarlem
20:00
Venice Stevenskerk, Nijmegen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater De Veste, Delft
20:15
Ernst Jansz & Band De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Tuin, Leusden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kraantje Pappie De Helling, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Zaantheater, Zaandam
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Spant!, Bussum
20:15
Sylvan De Pul, Uden
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Eleftheria Arvanitaki TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Dutch Eagles De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Chippendales - Break The Rules 2016 RAI Theater, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Eendracht, Gemert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie) Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Okesweer SEM Cafe, Velp
20:30
Welkom bij de Fresku Show ATLAS Theater, Emmen
20:30
Woodie Smalls EKKO, Utrecht
20:30
K-otic Heineken Music Hall, Amsterdam
4
20:30
Candy Dulfer Together Tour Groene Engel, Oss
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Tabanka - Feestelijke muziek uit Kaapverdië RASA, Utrecht
20:30
Smutfish - Smetvis Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Elske DeWall Mezz, Breda
20:30
Jungle By Night Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Boris Dzaneck Molen De Ster, Utrecht
20:30
Theo Mackaay TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Posttheater, Arnhem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group LantarenVenster, Rotterdam
1
20:30
Leeways 't Ukien, Kampen
20:30
Katie Kruel Westelijk Handelsterrein, Rotterdam
20:30
André Manuel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 BREStheater, Brielle
1
20:30
Windbroke Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
Foto Danny Vera
Danny Vera De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:45
Anna Rune TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jazz & beyond: Killer B3 session Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Trixie Whitley Poppodium Volt, Sittard
21:00
Max Meser Bitterzoet, Amsterdam
21:00
It It Anita Altstadt, Eindhoven
21:00
Onno Govaert / Reinier Baas & Joris Roelofs Artishock, Soest
21:00
DEF HANK PRESENTS: De Felicianos & Hillbilly Hayride Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Grote Prijs van de Bollenstreek - halve finale Duycker, Hoofddorp
21:00
Trouble No More Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Skip & Die + support Vera, Groningen
21:00
Dans Dans Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
Archie Lee Hooker / Carl Wyatt & The Delta Voodoo N9, Eeklo
21:30
Bon Scotch / The DC Denims Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Gare Du Nord ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
DRU Beats DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
The Sore Losers Merleyn, Nijmegen
22:00
Delete P60, Amstelveen
22:00
Fiesta Macumba Mezz, Breda
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:30
RAUW Paradiso, Amsterdam

zondag 11 december 2016

Yellow Grass Café Buckshot, Groningen
Foto Vreemde Kostgangers
Vreemde Kostgangers De Maaspoort, Venlo
1
3J'S - Acoustic Christmas Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep SplotsZ, Roelofarendsveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Chassé Theater, Breda
Anúna Orpheus, Apeldoorn
11:00
Kizzy Winterland Schiedam, Schiedam
14:00
Nepomuk Kwintet NNO - Schubert en Williams Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Freeze Festival Neushoorn, Leeuwarden
14:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Charles Koster / Wendy Lina & The Moonlight Heroes Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
14:30
Moonstones De Perifeer, Deventer
15:00
Merain De Kapel, Hilversum
15:00
Thijs Kemperink Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
The Rowland Brothers Melkweg, Amsterdam
15:00
Incubate: Boris + Year of No Light + Thaw 013, Tilburg
15:00
Bökkers / Giles Robson / The Dirty Aces De Bosuil, Weert
15:00
Emma van Dooren PopEi, Eindhoven
15:00
Boys Named Sue Café Camille, Beverwijk
1
15:30
Slagwerkgroep Bovenkerk P60, Amstelveen
16:00
Incubate: Possessed + Belphegor + Sorcery + Goat Torment + ..... Little Devil, Tilburg
16:00
Margriet Sjoerdsma Lux, Nijmegen
16:00
La Blusa Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Foto Crying Boys Cafe
Crying Boys Cafe Gigant, Apeldoorn
1
Pagina -722