PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -722
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 dec
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
1
Gebr. De Nobel
Leiden
3
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Swaf
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Veste
Delft
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Paard
Den Haag
2
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
1
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Victorie
Alkmaar
1
ATLAS Theater
Emmen
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Gigant
Apeldoorn
1
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Q-Factory
Amsterdam
2
Simplon
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Posttheater
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Manifesto
Hoorn
1
21:00
Mezz
Breda
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Het Podium
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:15
De Bosuil
Weert
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
P3
Purmerend
22:00
The Jack
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
23:00
Grounds
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
zo 03 dec
Het Bolwerk
Sneek
Theater Dakota
Den Haag
De Amer
Amen
Markant Uden
Uden
5
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zaterdag 02 december 2017

20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife dB's, Utrecht
20:00
Rondé TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wim Mertens Trio TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Mysterons Patronaat, Haarlem
Foto Thomas Azier
Thomas Azier De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
One Of These Days P60, Amstelveen
20:00
Marilyn Manson Vorst Nationaal, Brussel
1
Big One: Tribute to Pink Floyd Gebr. De Nobel, Leiden
3
Foto De Kift
De Kift Patronaat, Haarlem
1
20:00
Paris - Berlin Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Fiscus Swaf, Hoorn
Foto Racoon
Racoon Martiniplaza, Groningen
20:00
The Gwoof De Pul, Uden
20:00
Tjens Matic M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Album Release Orange Glow 't Ukien, Kampen
20:00
New Cool Collective Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
John Bramwell Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Alain Clark LantarenVenster, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady De Maaspoort, Venlo
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater De Veste, Delft
Stef Bos - Kern Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Joost van Bellen All Night Melkweg, Amsterdam
Foto Ronnie Flex & Deuxperience Band
Ronnie Flex & Deuxperience Band Paard, Den Haag
1
Foto The Charm The Fury
The Charm The Fury Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Sweet Mary Jane Café Rembrandt, Leiden
20:00
Ruben Hoeke Band Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Gemitaiz / DJ Madman / Priestess Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dillon Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Blues Brothers Parktheater, Eindhoven
1
20:00
The Secret Diary of Nora Plain Concertgebouw, Amsterdam
Foto Dool
Dool Paard, Den Haag
2
Foto Blaudzun
Blaudzun Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:00
Clouseau C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Royal Thunder Effenaar, Eindhoven
1
1
20:00
Ricky Koole Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Nick & Simon
Nick & Simon ATLAS Theater, Emmen
1
20:00
My Blue Van Q-Factory, Amsterdam
20:00
Boris Burgerweeshuis, Deventer
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury) Gigant, Apeldoorn
1
20:00
Dope D.O.D. De Helling, Utrecht
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
CCC Inc Cultura, Ede
20:15
Venice Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kenny B Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Joseph & Maia TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Daniël Wayenberg / Martin Oei Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Doelen Kwartet / Ensemble Gending Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Laurence Jones
Laurence Jones Q-Factory, Amsterdam
2
Zitakula Simplon, Groningen
20:30
Kim Churchill Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM Meervaart, Amsterdam
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dar Williams with Band In the Woods, Leusden
20:30
Piepschuim Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
Foto Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Boyz in the Woods Simplon, Groningen
Foto Mostly Autumn
Mostly Autumn Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Call It Off Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Happy Camper EKKO, Utrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Maaike Martens Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Glow: Black Acid / Idaly / Individuals / Jacin Trill Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Absolutely Floyd Manifesto, Hoorn
1
21:00
40UP Mezz, Breda
21:00
Kempi Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bad to the Bone / Donkey Kung Fu De Peppel, Zeist
21:00
Lifeless Het Podium, Hoogeveen
Foto Shantel & Bucovina Club Orkestar
Shantel & Bucovina Club Orkestar TivoliVredenburg, Utrecht
1
21:00
Lights Out Altstadt, Eindhoven
21:15
Stahlzeit De Bosuil, Weert
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Club Mozaïek Live Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
The Dubbeez P3, Purmerend
22:00
Mama's Liqour The Jack, Eindhoven
Foto Confidence Man
Confidence Man Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Mama's Liqour The Jack, Eindhoven
22:00
Friction & The Roots Drivers Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band 013, Tilburg
23:00
LatinXpress Grounds, Rotterdam
23:30
Hard Shoulder / Pressure Pact Vera, Groningen

zondag 03 december 2017

25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury) Het Bolwerk, Sneek
Sjaak Bral Theater Dakota, Den Haag
Stephanie Struijk De Amer, Amen
Big One: Tribute to Pink Floyd Markant Uden, Uden
5
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:30
Meezingochtend Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Sjaak Bral Theater Dakota, Den Haag
15:00
Mirjam Zuiderveld PopEi, Eindhoven
15:00
Janne Schra Het Bolwerk, Sneek
15:00
Danny Bryant Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Carmen (Bizet) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -722