Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Grote Kerk
Alkmaar
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Buze
Steenwijk
20:15
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
C.C. Landvast
Alblasserdam
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Brandpunt
Breda
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Roepaen
Ottersum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Polfermolen
Valkenburg
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
OJC Comeet
Someren
Oedipus
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekodroom
Hasselt
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Music City
Antwerpen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
vrijdag 16 december 2016
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdam Klezmer Band
De Nieuwe Kolk, Assen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Sandra van Nieuwland
De Meester, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
De Grote Kerk, Alkmaar
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:00
Bökkers
De Buze, Steenwijk
20:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
T-99
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Dans Dans
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Frank Roberscheuten Hiptett
C.C. Landvast, Alblasserdam
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Tjing Tjing
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
THT
Brandpunt, Breda
IQ - Christmas Bash
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Liptease Kerstshow
Bibelot, Dordrecht
21:00
Censi Rock
Altstadt, Eindhoven
10 jaar Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 17 december 2016
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
Bettie Serveert
Vera, Groningen
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:00
Steak Number Eight
Poppodium Volt, Sittard
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
DeWolff
Patronaat, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The
OJC Comeet, Someren
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Skip & Die
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Still Alive Tribute
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Miles!
N9, Eeklo
21:00
Jazz & Beyond: Flatlandic RundFunk
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Paceshifters / The Sore Losers
Muziekodroom, Hasselt
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Among The Saints (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Gentle Storm
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
21:00
Paranoid State + Yawp! + Tense Reaction
Little Devil, Tilburg