Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradox
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martinikerk
Groningen
Manifesto
Hoorn
19:45
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Kaleidoscoop
Mortsel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Handelsbeurs
Gent
20:30
Groene Engel
Oss
22:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Folkcafé de Liemers
Duiven
20:00
Fluor
Amersfoort
19:30
Effenaar
Eindhoven
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
De X
Leiden
De Spot
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
dB's
Utrecht
Corneel
Lelystad
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Atak
Enschede
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:30
4AD
Diksmuide
20:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vrijburcht
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
19:00
Todo
Best
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
vrijdag 08 december 2017
20:00
Dool
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Broederliefde
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Janne Schra
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Grand East
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ruben Hoeke
Podium 't Beest, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Pink Floyd Project
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Sue the Night
Patronaat, Haarlem
Hayden Powell / Marzio Scholten
Paradox, Tilburg
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
19:30
Marc E. Bassy
Paradiso, Amsterdam
22:00
Glam Skanks
Pacific Parc, Amsterdam
Spinvis
Paard, Den Haag
20:00
Vortex Surfer
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Celine Cairo
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Vandenberg's Moonkings
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
3Voor12 Friesland showcase
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
St. Louis Slim
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Weval
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Suzan & Freek
Mezz, Breda
20:00
Mister and Mississippi
Mezz, Breda
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
20:00
Ten Years After
Metropool, Hengelo
22:00
Call It Off
Merleyn, Nijmegen
21:00
DJ JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
20:00
Partisan / Silent Runner
Melkweg, Amsterdam
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
Venice
Martinikerk, Groningen
The Charm The Fury
Manifesto, Hoorn
19:45
Alain Clark
Luxor Live, Arnhem
21:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bettie Serveert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
Morbid Angel
Het Bolwerk, Sneek
Green Lizard
Hedon, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Siv Jakobsen
Handelsbeurs, Gent
20:30
Daantje Rison Realeaseshow bij Groene Engel
Groene Engel, Oss
22:30
Ferry Corsten
Grenswerk, Venlo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lucas Hamming
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Stef Bos - Kern
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Blunt
Folkcafé de Liemers, Duiven
20:00
Boef
Fluor, Amersfoort
19:30
Michael Prins
Effenaar, Eindhoven
21:30
Elliott Brood
De Zwerver, Oostende
20:00
Salawat Dulang
De X, Leiden
Navarone
De Spot, Middelburg
20:00
Teske
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Band of Friends
De Flux, Zaandam
20:30
Phantom Elite
dB's, Utrecht
De Dijk
Corneel, Lelystad
Oleta Adams
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Yuri Honing Acoustic Quartet
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Eefje De Visser
Cacaofabriek, Helmond
Albert Hammond Sr.
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Birth of Joy
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeangu Macrooy
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Benjamin Herman - De Kring on Tour
Bimhuis, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
22:00
UNITY
Atak, Enschede
Charles Bradley & His Extraordinaires
Annabel, Rotterdam
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jim White
4AD, Diksmuide
20:30
Klangstof
013, Tilburg
20:00
MHD
013, Tilburg
zaterdag 09 december 2017
Golden Earring
Ziggo Dome, Amsterdam
Awkward I
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
22:00
The Pheromones
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Standup '69 / The Flying Tygers / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:15
Marc Alberto / Marco Mlynek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Fenn
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
James Oesi
Vrijburcht, Amsterdam
20:30
LEGENDS of ROCK Tribute Festival
Vorstin, Hilversum
23:30
Spill Gold
Vera, Groningen
21:30
Meindert Talma presenteert: 'Je denkt dat het komt'
Vera, Groningen
Destroyer
Tolhuistuin, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
19:00
Beyond God
Todo, Best
23:30
25 Jaar DJ Isis
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Elliott Brood
TivoliVredenburg, Utrecht
Nits
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Admiral Freebee
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Morbid Angel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond