Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Annabel
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Roma
Antwerpen
21:00
N9
Eeklo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Chassé Theater
Breda
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
De Erker
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oedipus
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
19:30
Corneel
Lelystad
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Doelen
Rotterdam
19:30
De Reggehof
Goor
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
dB's
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Muziekgieterij
Maastricht
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
15:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Polfermolen
Valkenburg
20:00
Music City
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Kik
Elst
Zaantheater
Zaandam
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
van Beresteyn
Veendam
15:00
OJC Comeet
Someren
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Mezz
Breda
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Taverne
Bergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 17 december 2016
21:00
Paranoid State + Yawp! + Tense Reaction
Little Devil, Tilburg
Paceshifters / The Sore Losers
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilly
De Peppel, Zeist
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Annabel, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Milow
De Roma, Antwerpen
21:00
Miles!
N9, Eeklo
23:00
Mike Servito / Move D. / Optimo / Zeezout
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Messiah Händel
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Meadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
LOS - VAST
Agora Theater Druten, Druten
22:00
LIVE: Among The Saints (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Lavinia Meijer
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Kizzy
De Erker, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Jazz & Beyond: Flatlandic RundFunk
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:30
Ian Fischer / Town of Saints
EKKO, Utrecht
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni
Junushoff Theater, Wageningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:00
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fleddy Melculy
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
Flat Tire
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Doelen, Rotterdam
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
DeWolff
Patronaat, Haarlem
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
Bettie Serveert
Vera, Groningen
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The
OJC Comeet, Someren
zondag 18 december 2016
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Wolga Kozakken
Figi Theater, Zeist
15:00
Windbroke
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Trijntje Oosterhuis
Roepaen, Ottersum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tjing Tjing
Doornroosje, Nijmegen
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The New York Gospel Singers Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Stephanie Struijk Kerstconcert & Kerstbuffet
Theater Dina, Dedemsvaart
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Taverne, Bergen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer