PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -720
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 dec
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Overasselt Theater
Overasselt
Muziekodroom
Hasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
J.C. Elektra
Sliedrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Kik
Elst
Vera
Groningen
2
Polfermolen
Valkenburg
14:00
De Erker
Schiedam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
15:00
OJC Comeet
Someren
15:30
De Vorstin
Hilversum
18:30
Melkweg
Amsterdam
6
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
De Reggehof
Goor
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Corneel
Lelystad
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gelredome
Arnhem
dB's
Utrecht
1
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
De Kapel
Zoersel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
1
Theaters Tilburg
Tilburg
1
1
Oedipus
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Music City
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Pul
Uden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Extase
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel

zaterdag 17 december 2016

Theatergroep Oeloek - Opschmùck Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto DeWolff
DeWolff Patronaat, Haarlem
1
Amsterdam Klezmer Band Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Munnik Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Derks - Spot Overasselt Theater, Overasselt
Paceshifters / The Sore Losers Muziekodroom, Hasselt
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg Het Park, Hoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fleddy Melculy J.C. Elektra, Sliedrecht
Lavinia Meijer De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Daglicht Het Evertshuis, Bodegraven
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - De Onzen Theater Hof 88, Almelo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater De Kik, Elst
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Vera, Groningen
2
Anúna Polfermolen, Valkenburg
14:00
Kizzy De Erker, Schiedam
14:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Dédé and the Hedge Tuinhuis van Charlotte, Breda
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The OJC Comeet, Someren
15:30
AVROTROS Muziekcafé De Vorstin, Hilversum
18:30
The Gentle Storm Melkweg, Amsterdam
6
19:30
Liptease Kerstshow Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Ellen ten Damme De Reggehof, Goor
19:30
Michael Nau Paradiso, Amsterdam
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad) Corneel, Lelystad
19:30
De Dijk Paradiso, Amsterdam
19:45
Sevn Alias TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Symfo Classics DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly Annabel, Rotterdam
20:00
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
20:00
Boogie Wonderland Band Evoluon, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL Iduna, Drachten
20:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Salsa Dance Gala Gelredome, Arnhem
Foto Coppersky / Green Lizard
Coppersky / Green Lizard dB's, Utrecht
1
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Praise United XL IJsselhallen, Zwolle
20:00
The Kik Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Stephanie Struijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bertolf Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Trixie Whitley De Kapel, Zoersel
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Still Alive Tribute Neushoorn, Leeuwarden
1
Foto Kovacs / Metropole Orkest
Kovacs / Metropole Orkest Theaters Tilburg, Tilburg
1
1
Foto Indian Askin
Indian Askin Oedipus, Amsterdam
1
20:00
De Partizanen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steak Number Eight Poppodium Volt, Sittard
20:00
Highway Orange / Out Of The Way Altstadt, Eindhoven
Milow De Roma, Antwerpen
20:00
Ntjam Rosie Roepaen, Ottersum
20:00
Chippendales - Break The Rules 2016 Martiniplaza, Groningen
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 De Meenthe, Steenwijk
20:00
Messiah Händel Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Geoff Tate Boerderij, Zoetermeer
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus Music City, Antwerpen
20:00
Meadows Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Blaudzun
Blaudzun Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Jesus Christ Superstar Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Spant!, Bussum
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Theater Dakota, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca De Doelen, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Oosterpoort, Groningen
20:15
Welkom bij de fresku Show Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Doors Alive De Pul, Uden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Skip & Die Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Harry Sacksioni Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Zazí - Supernova Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Pelgrim Extase, Tilburg
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pagina -720