Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
donderdag 05 maart 2020
20:00
(Sandy) Alex G
Paradiso, Amsterdam
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Halsey
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Agnietenhof, Tiel
20:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders / Schizophrenia
Simplon, Groningen
20:00
Edwin Evers Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
King Krule
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Charlotte Dos Santos
BIRD, Rotterdam
20:00
Jeffrey Lewis / Nele Needs A Holiday
dB's, Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Big Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Handsome Poets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
WRCKG Goodbye Show
Paard, Den Haag
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
20:00
Matt Watts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ruth Jacott
Markant Uden, Uden
20:15
Martin Hayes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater Idea, Soest
20:15
The Soul Preacher
Munttheater, Weert
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Diamond Head / Saxon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Diamanda Dramm / Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jim Bakkum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Forever Amy
Hedon, Zwolle
20:30
Meute
Paradiso, Amsterdam
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Vloeimans
Paard, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Missio
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Posttheater, Arnhem
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Doka Live | The Resurrection
Doka - Volkshotel, Amsterdam
21:00
Canshaker Pi
Vera, Groningen
Donna Blue
V11, Rotterdam
22:00
The Homesick
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen