PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -718
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
7
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
EKKO
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
do 07 dec
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Beun
Heiloo
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Studio A58
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
De Vorstin
Hilversum
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Pllek
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Paard
Den Haag
1
Patronaat
Haarlem
2
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Jacobuskerk
Enschede
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Café The Pocket
Katwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
3
De Roma
Antwerpen
2

woensdag 06 december 2017

André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf Munttheater, Weert
19:00
Knuckle Puck Dynamo, Eindhoven
19:00
Roam Melkweg, Amsterdam
19:30
Hidden Orchestra Melkweg, Amsterdam
19:30
Swedish Death Candy Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Hurts TivoliVredenburg, Utrecht
7
1
20:00
Svara Samsara Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Puurliedjes PopEi, Eindhoven
20:00
Adem in, adem uit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Inglorious 013, Tilburg
Kodaline AFAS Live, Amsterdam
20:00
Buma Boy Edgar prijs 2017 aan Martin Fondse Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kern Koppen Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yori Swart + Luka Rotown, Rotterdam
20:00
Johnny Orlando & Mackenzie Ziegler TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Peter Cincotti Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ricky Koole Theater 't Speelhuis, Helmond
Charles Bradley & His Extraordinaires Doornroosje, Nijmegen
20:00
Candy Dulfer Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jan Henk de Groot Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
1
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Moon Hooch De Helling, Utrecht
20:30
Santing is coming to town Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nadia Rose EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Jim White Luxor Live, Arnhem
20:30
Roland Kayn Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Knickers Vera, Groningen

donderdag 07 december 2017

René van Meurs - Ik beloof niks Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - Oudejaarsconference Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts Theater de Beun, Heiloo
Albert Hammond Sr. Theater aan de Schie, Schiedam
1
Leonie Meijer - Hier. Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Raaklijn Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker De Nieuwe Kolk, Assen
De Jeugd Van Tegenwoordig De Oosterpoort, Groningen
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Danny Vera Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Studio A58, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Bussel, Oosterhout
Marc-Marie Huijbregts - Getekend KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
19:30
Smoking Alaska / Valice Paard, Den Haag
19:30
The Dread Crew of Oddwood Melkweg, Amsterdam
19:30
De Kift Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Weval
Weval TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Spinvis
Spinvis Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
The Nits Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jeangu Macrooy Effenaar, Eindhoven
20:00
AWA Pllek, Amsterdam
Hayden Powell / Marzio Scholten LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Ricky Koole Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jen Shyu Bimhuis, Amsterdam
Foto Teske at Rotown
Teske at Rotown Rotown, Rotterdam
1
20:00
Adem in, adem uit Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jim White C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings Paard, Den Haag
1
Foto Green Lizard
Green Lizard Patronaat, Haarlem
2
1
20:00
Tangarine TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Venice
Venice Jacobuskerk, Enschede
1
20:00
X-Mass in Hell tour: Incite / Six Feet Under / X-Tinxion Gebouw T, Bergen op Zoom
1
2
20:00
Témé Tan Paradiso, Amsterdam
20:00
Naâman Melkweg, Amsterdam
20:00
Jogja Hip Hop Foundation Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Dijk Luxor Live, Arnhem
20:00
Ten Years After Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sue the Night Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Idaly EKKO, Utrecht
20:00
Zitakula Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme Zaantheater, Zaandam
20:00
Janne Schra Bibelot, Dordrecht
20:00
Call It Off Patronaat, Haarlem
20:00
Steak Number Eight & Brutus Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Buzz Café The Pocket, Katwijk
20:00
Arsenal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alain Clark De Oosterpoort, Groningen
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Melkweg, Amsterdam
3
Foto Alison Moyet
Alison Moyet De Roma, Antwerpen
2
Pagina -718