Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Singer
Rijkevorsel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Jacobikerk
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cacaofabriek
Helmond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Metropool
Hengelo
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Basiliek
Veenendaal
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Botanique
Brussel
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Handelsbeurs
Gent
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Cultura
Ede
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
woensdag 13 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Moscow Cathedral Choir
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Gentleman
Melkweg, Amsterdam
19:45
Irish Christmas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bruut!
Paard, Den Haag
The Night Flight Orchestra
De Helling, Utrecht
20:00
TaxiWars
Sugar Factory, Amsterdam
Venice
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Pale Grey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Finn Andrews
Hedon, Zwolle
20:00
The Godfathers / Department-S
Paard, Den Haag
20:00
Greenleaf / The Atomic Bitchwax
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jo Harman
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Symfo Classic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Nits
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & Madeleine Peyroux
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Weval
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kelela
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Torgeir Waldemar
Vera, Groningen
20:30
Sertab Erener
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
21:00
Charlie Dée
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
PEER
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
White
Paradiso, Amsterdam
donderdag 14 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
Albert Hammond Sr.
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Broederliefde
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Weval
Patronaat, Haarlem
19:30
Finale Utrecht Popprijs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The New Wave Of Dutch Heavy Jazz
Poppodium Volt, Sittard
Tangarine
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Oleta Adams
De Basiliek, Veenendaal
Five Finger Death Punch / In Flames
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Folk Road Show
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sabrina Starke
Patronaat, Haarlem
20:00
Tim Vantol
Patronaat, Haarlem
20:00
Alain Clark
Mezz, Breda
20:00
The Toasters
Vorstin, Hilversum
20:00
Tjens Matic
De Kreun, Kortrijk
20:00
Suzan & Freek
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Eindhoven Metal Meeting Pre-Party
Effenaar, Eindhoven
20:00
TaxiWars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Intergalactic Lovers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Son Little
Botanique, Brussel
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
De Doelen, Rotterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Van Jets
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
Spelen voor de GRAP
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Goudse Schouwburg, Gouda
Spinvis
Handelsbeurs, Gent
20:00
Metal Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jasper Schalks Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jo Harman
013, Tilburg
67
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Navarone
Luxor Live, Arnhem
Danny Vera
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur