Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Doelen
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Basiliek
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
21:30
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cultura
Ede
21:00
PopEi
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
18:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
donderdag 14 december 2017
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
De Doelen, Rotterdam
19:30
The New Wave Of Dutch Heavy Jazz
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
New Cool Collective
013, Tilburg
Jo Harman
013, Tilburg
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:00
TaxiWars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
20:30
Tamino
EKKO, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
Intergalactic Lovers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Finale Utrecht Popprijs
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Bos - Kern
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Oleta Adams
De Basiliek, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Orange Skyline
Hedon, Zwolle
Tangarine
Hedon, Zwolle
vrijdag 15 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
40 jaar Talking Heads: 77
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Son Little
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
21:30
Smoking Alaska
Willemeen, Arnhem
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Bazzookas
Paard, Den Haag
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag
19:30
Weval
Paard, Den Haag
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Kris Berry
Bibelot, Dordrecht
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Kast
Cultura, Ede
21:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
Sue the Night
Altstadt, Eindhoven
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Asko|Schönberg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
20:30
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
21:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Vera, Groningen
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
21:00
Broederliefde
Vorstin, Hilversum
20:30
Giant Tiger Hooch
Vorstin, Hilversum
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Scrum
't Ukien, Kampen
20:00
De Waanzin
Music Centre The Box, Katwijk
21:00
Iron Mask
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Ntjam Rosie
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Midas / PALMSY
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
21:00
Arno Adams
Poppodium Volt, Sittard
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones
Forum Theater, Sittard
20:15
Stef Bos - Kern
Theater Sneek, Sneek
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel