Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Doelen
Rotterdam
De Basiliek
Veenendaal
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
Club Basis
Utrecht
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
donderdag 14 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
De Doelen, Rotterdam
Oleta Adams
De Basiliek, Veenendaal
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:00
Ricky Koole
Cpunt Theater, Hoofddorp
Albert Hammond Sr.
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
Son Little
Botanique, Brussel
67
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
KRUPA & the Genes
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
New Cool Collective
013, Tilburg
Jo Harman
013, Tilburg
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 15 december 2017
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
21:30
Smoking Alaska
Willemeen, Arnhem
21:00
Broederliefde
Vorstin, Hilversum
20:30
Giant Tiger Hooch
Vorstin, Hilversum
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Vera, Groningen
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stef Bos - Kern
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Oleta Adams
Spant!, Bussum
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
20:30
40 jaar Talking Heads: 77
Q-Factory, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
21:00
Arno Adams
Poppodium Volt, Sittard
21:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
Bazzookas
Paard, Den Haag
19:30
Weval
Paard, Den Haag
21:00
Iron Mask
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Asko|Schönberg
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
20:00
De Waanzin
Music Centre The Box, Katwijk
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
23:00
Midas / PALMSY
Merleyn, Nijmegen
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
20:30
Ntjam Rosie
Het Veur Theater, Leidschendam
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
21:00
Happy Camper
Hedon, Zwolle
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones
Forum Theater, Sittard
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
20:30
De B-kant
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Call It Off
De Helling, Utrecht
K's Choice
De Bosuil, Weert
20:00
Cocaine Piss
dB's, Utrecht
20:00
De Kast
Cultura, Ede
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel