PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -713
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 dec
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Doelen
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
Luxor Live
Arnhem
2
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Jacobuskerk
Enschede
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 15 dec
Perron-3
Rosmalen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Herd
Bladel
Agnietenhof
Tiel
Club Basis
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Druten
Druten
Spant!
Bussum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkgebouw
Rijssen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
16:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
9
4
20:00
Little Devil
Tilburg
1
Metropool
Hengelo
1
1
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Cultura
Ede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer

donderdag 14 december 2017

Oleta Adams De Basiliek, Veenendaal
20:00
Triggerfinger Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jasper Schalks Quartet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
De Dijk Paradiso, Amsterdam
Jo Harman 013, Tilburg
20:00
Suzan & Freek Paradiso, Amsterdam
20:00
Hardsell Little Devil, Tilburg
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Parktheater, Eindhoven
20:00
TaxiWars Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Eindhoven Metal Meeting Pre-Party Effenaar, Eindhoven
20:00
The Secret Diary of Nora Plain De Doelen, Rotterdam
Foto Spelen voor de GRAP
Spelen voor de GRAP Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Alain Clark Mezz, Breda
20:00
Mister and Mississippi Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Metal Panel Podium Victorie, Alkmaar
67 Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ricky Koole Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Zonder verdoving Theater Sneek, Sneek
Foto Navarone
Navarone Luxor Live, Arnhem
2
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjaak Bral Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
Foto Danny Vera
Danny Vera Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Nick & Simon Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Teske Doornroosje, Nijmegen
20:15
Finn Andrews Effenaar, Eindhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje Jacobuskerk, Enschede
20:30
Nabil Aoulad Ayad Schouwburg Almere, Almere
1
New Cool Collective 013, Tilburg
20:30
Tamino EKKO, Utrecht
20:30
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw Musis, Arnhem
20:30
LUKA + PIK + General Redbeard Volta, Amsterdam
20:30
KRUPA & the Genes Bimhuis, Amsterdam
Foto Petit Biscuit
Petit Biscuit Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk Meervaart, Amsterdam
21:00
Nausica Luxor Live, Arnhem
21:00
Ali Farka Touré Band + Terakaft Grounds, Rotterdam
21:00
Kita Menari Luxor Live, Arnhem
21:00
Orange Skyline Hedon, Zwolle
21:00
Naked Song Presents... Torgeir Waldemar 't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Het Kanaal / The Avonden Simplon, Groningen
22:00
The Franklys Vera, Groningen
22:00
Bazzookas Merleyn, Nijmegen
23:00
Dominik Eulberg / Reinier Zonneveld Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 15 december 2017

Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Perron-3, Rosmalen
Eric van Sauers - De lief en leed tour TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Storm, Winterswijk
Fuad Hassen - Held De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks Posttheater, Arnhem
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Emilio Guzman - Kom dan! C.C. Den Herd, Bladel
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Agnietenhof, Tiel
Tom Trago Club Basis, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agora Theater Druten, Druten
Oleta Adams Spant!, Bussum
Jan Beuving - Raaklijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Niels Geusebroek - Wildfire De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stephanie Struijk Parkgebouw, Rijssen
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam Theater ’t Mozaïek, Wijchen
16:00
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam) Rotown, Rotterdam
19:00
The Visual Melkweg, Amsterdam
19:30
Weval Paard, Den Haag
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Alain Clark TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater De Leest, Waalwijk
Foto K's Choice
K's Choice De Bosuil, Weert
1
20:00
Tjens Matic Het Depot, Leuven
20:00
Triggerfinger Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick & Simon Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ricky Koole Musis, Arnhem
20:00
Wulf Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk Paradiso, Amsterdam
20:00
The Nits TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jo Harman Boerderij, Zoetermeer
Foto Five Finger Death Punch / In Flames
Five Finger Death Punch / In Flames AFAS Live, Amsterdam
9
4
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut Little Devil, Tilburg
1
Foto Lacuna Coil
Lacuna Coil Metropool, Hengelo
1
1
20:00
Torgeir Waldemar Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
The 101’s De Pul, Uden
20:00
Folk Road Show Simplon, Groningen
20:00
Elles Bailey Iduna, Drachten
20:00
The Mechanics Paradiso, Amsterdam
20:00
Teske Patronaat, Haarlem
20:00
De Waanzin Music Centre The Box, Katwijk
20:00
The Secret Diary of Nora Plain Flint, Amersfoort
20:00
BE4TLES / Not the Rolling Stones Forum Theater, Sittard
20:00
De Kast Cultura, Ede
20:00
Kande Burgerweeshuis, Deventer
Pagina -713