Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Club Basis
Utrecht
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Brigant
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Witte Bal
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Kattendans
Bergeijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Veste
Delft
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
Altstadt
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Time Out
Gemert
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
De Bres
Leeuwarden
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Reflektor
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Bar
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
vrijdag 15 december 2017
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Leest, Waalwijk
K's Choice
De Bosuil, Weert
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Happy Camper
Hedon, Zwolle
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
zaterdag 16 december 2017
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sue the Night
Fluor, Amersfoort
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Day Fly
Paradiso, Amsterdam
20:30
Admiral Freebee
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Vuurwerk!
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gilad Hekselman's ZuperOctave
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Qurated by Pip Blom: Fuz / KIEFF / Korfbal / Personal Trainer
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tangarine
Bitterzoet, Amsterdam
18:00
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
The Waterboys
De Roma, Antwerpen
Oleta Adams
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Massive Assault
Brigant, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Leif de Leeuw Band
De Witte Bal, Assen
20:15
Danceparty
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
All Ellington
PlusEtage, Baarle-Nassau
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
De Kift
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
New Cool Collective in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Orange Skyline
Mezz, Breda
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
TaxiWars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
20:15
Stef Bos - Kern
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
23:00
A-flex / DJ Hype / Fabio & Grooverider / LTJ Bukem / MC Felon / MC Fiv
Paard, Den Haag
20:30
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
K's Choice
Paard, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
21:00
Mango Zabba
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Jazz & beyond: Funky Xmas!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Tim Vantol
Bibelot, Dordrecht
21:00
Anemone / The Hazzah
Bibelot, Dordrecht
Jo Harman
Iduna, Drachten
Tamino
Altstadt, Eindhoven
20:30
Word Up!: Dopebwoy
Dynamo, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: kerst met de Jussens
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Broederliefde
Time Out, Gemert
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
20:00
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
20:30
Torgeir Waldemar
Patronaat, Haarlem
20:00
Mister and Mississippi
Patronaat, Haarlem
19:30
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
LIVE: The Invisibles - Vintage Offbeat Dance Machine
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Danni Nicholls & Hidden Xmas Deluxe (Hidden Agenda Deluxe)
In the Woods, Leusden
20:00
Tjens Matic
Reflektor, Liège
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
21:00
Broken Brass Ensemble
Grounds, Rotterdam
21:00
Intergalactic Lovers + Lee Anderson
Rotown, Rotterdam
Tom Trago
Bar, Rotterdam
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Scheldetheater, Terneuzen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel