Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
Zaantheater
Zaandam
Zaal Thijssen
Vlierden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Time Out
Gemert
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Perron-3
Rosmalen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In the Woods
Leusden
Iduna
Drachten
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
Het Kielzog
Hoogezand
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Fluxus
Zaandam
Fluor
Amersfoort
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Witte Bal
Assen
De Roma
Antwerpen
20:15
De Pul
Uden
De Peppel
Zeist
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Bres
Leeuwarden
vrijdag 15 december 2017
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
Son Little
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Kris Berry
Bibelot, Dordrecht
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sue the Night
Altstadt, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
20:45
Roy Donders
013, Tilburg
Bettie Serveert
013, Tilburg
20:30
Scrum
't Ukien, Kampen
zaterdag 16 december 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
Broederliefde
Time Out, Gemert
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Vuurwerk!
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
20:00
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Intergalactic Lovers + Lee Anderson
Rotown, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tjens Matic
Reflektor, Liège
20:00
Qurated by Pip Blom: Fuz / KIEFF / Korfbal / Personal Trainer
Q-Factory, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
18:30
O'G3NE
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
All Ellington
PlusEtage, Baarle-Nassau
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
20:30
Torgeir Waldemar
Patronaat, Haarlem
20:00
Mister and Mississippi
Patronaat, Haarlem
19:30
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
22:00
Day Fly
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
23:00
A-flex / DJ Hype / Fabio & Grooverider / LTJ Bukem / MC Felon / MC Fiv
Paard, Den Haag
20:30
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag
K's Choice
Paard, Den Haag
Oleta Adams
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Jazz & beyond: Funky Xmas!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
philharmonie zuidnederland: kerst met de Jussens
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: The Invisibles - Vintage Offbeat Dance Machine
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
New Cool Collective in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Orange Skyline
Mezz, Breda
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
18:00
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Danni Nicholls & Hidden Xmas Deluxe (Hidden Agenda Deluxe)
In the Woods, Leusden
Jo Harman
Iduna, Drachten
20:30
Admiral Freebee
Het Zonnehuis, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
De Kift
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Broken Brass Ensemble
Grounds, Rotterdam
20:00
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
CCC Inc
Fluxus, Zaandam
Sue the Night
Fluor, Amersfoort
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Word Up!: Dopebwoy
Dynamo, Eindhoven
20:00
Spinvis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Leif de Leeuw Band
De Witte Bal, Assen
The Waterboys
De Roma, Antwerpen
20:15
Bad to the Bone
De Pul, Uden
Kenny B
De Peppel, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Dawn Brothers / The Grand East
De Helling, Utrecht
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden